Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Sončna posest Calvodas Trbovlje

Default avatar

NiaGaris

Pozdravljeni!

Želela bi vprašati če je morda kdo od vas že bil na tej posesti? Prosim vse z izkušnjami in mnenjem. Po principu česa to deluje? Tam se dogajajo zares neverjetne stvari.

Tisti, ki ne veste za kaj se gre.

https://www.facebook.com/calvodas/
Default avatar

Švoh

Tm je zemlja tako zastrupljena, da bi rabl še 50let brez industrije, da k seb pride.
Default avatar

ja to je

Kakšno čudno ime. Calvodas pomeni v galicijščini plešavost.
To pomeni, če greš tja, boš počasi plešast?
Default avatar

Smetlika

Mami je po smrti očeta dolgo časa hodila na to posest. Parkrat sem šla tut jaz. Sprva je bilo vse skupaj kot dobra tolažba in upanje da je oče na dobrem mestu pol je pa mami hodla mal preveč gor.
Dejansk je mami ko je šla prvič gor ful kričala tolkla z rokam ob tla, se zvijala blo je kokr u grozljivk. Nism mogla vrjet svojim očem. K sm šla jaz v ta oktogram mi je blo slabo in sem v levo stran hodla. Mislm neki se gor dogaja je energija kr se čut.
Pol greš pa po teh energijskih točkah in ko je zate vse narjen te ta točka ven porine. Če je pa kej narobe s tabo pa nazaj.
Pa ta voda je tut posebna. Je pa dobr ostat prizemljen kr te vse te stvari posrkajo v sebe. Od nejeverja vsem govoriš za to kr ne morš da ne b naprej povedu kaj si doživu. Zgodbe so si ful podobne. Res je energija sam k čutiš da je vsega dost morš nehat. Ne sme te to tolk prevzet da postane tvoj lajf da hodiš gor skos.
Drugač pa pomaga. Je velik bolanih ljudi k ozdravijo, k se jim zdravje izboljša, k majo raznorazne probleme. Srečaš res vsega boga.
Res tist k ne vrjame naj gre sprobat kr je vse res. Vse deluje.
Default avatar

Britof

Je parcela na britofu? V Gabrskem majo trboveljčani svoje žale.
Default avatar

RožaKteBoža

Vsak k ne vrjame v nadnaravne sile v posebno doživetje bo s tem ko bo prišel na to mesto, doživel vse to kar najmanj pričakuje.
Tu res lahko rečeš PRIČAKUJ NEPRIČAKOVANO.
Mene še danes srh spreletava. Bila samo 1x in nikoli več. Lepo, ampak že na meji razumljivega. Težko si pojasnim kaj sem doživela tam, je bilo pa prav gotovo nadnaravno.
Razni nenadzorovani premiki telesa. Energija od katere te spreleti srh.

Vsem, ki bi želeli doživeti nekaj neponovljivega priporočam. Sezulo vas bo. Mene je, ampak dobesedno. Moji natikači so odleteli. Od strahu še danes ne grem več gor.
Default avatar

Parcelanabritof

Ja, ta parcela je točno pod britofom
Default avatar

o čem vi to

RožaKteBoža je napisal/a:
Vsak k ne vrjame v nadnaravne sile v posebno doživetje bo s tem ko bo prišel na to mesto, doživel vse to kar najmanj pričakuje.
Mene še danes srh spreletava. Bila samo 1x in nikoli več. Lepo, ampak že na meji razumljivega. Težko si pojasnim kaj sem doživela tam, je bilo pa prav gotovo nadnaravno.

Vsem, ki bi želeli doživeti nekaj neponovljivega priporočam. Sezulo vas bo. Mene je, ampak dobesedno. Moji natikači so odleteli. Od strahu še danes ne grem več gor.
blagor ubogim na duhu - vam ni treba denarja za drogo zapravljat...
Default avatar

Tole me pa res zanima

Za nore Slovenceljne še bolj nori kraji. pa upam, da čim več gnarja tam na črno pustite.
Default avatar

Sansibla

o čem vi to je napisal/a:
RožaKteBoža je napisal/a:

blagor ubogim na duhu - vam ni treba denarja za drogo zapravljat...
Da se razumemo. V nadnaravne pojave ne verjamem. Šokiran doživel zlo neki podobnga. Šel na izlet z družino. Še dolg časa nism k seb prišel kaj sem tam doživel.
Pojdi tja pa potem govori kdo je na drogah pa kdo jih rabi
Default avatar

Nobenga dnarja

Tole me pa res zanima je napisal/a:
Za nore Slovenceljne še bolj nori kraji. pa upam, da čim več gnarja tam na črno pustite.
Nobenega denarja se tam ne pušča. Nič se ne računa. Ker gre za energije, ne gre za neko šarlatanstvo, vedeževanje. To so energijske točke in delujejo na podlagi energije. Ima cerftifikat
Default avatar

srček smrček

Pa kake energije? A lahko pokažete kake filmčke, kaj se tam dogaja, da folk meče po luftu?
Default avatar

SlliBa

ganjena sem

ta gospa na tej posesti je pomagala moji sestri odvisnici od težkih drog
vse življenje ji bom hvaležna
obupani smo šli cela družina k njej potem spravili nekako še sestro. po enem mesecu kriziranja, dost hude borbe je premagala odvisnost in je clean že 3. leto brez metadona, brez česarkol
morš se pa držat kar ti ta ženska reče odvisn na ktero točko te povleče na tem osemkotniku
sestro je vleklo na vse strani pa je hodla en mesec k njej
zdaj pri 23-ih končala srednjo in se vpisala na fax, resnega fanta ma
vse ji je krenlo

tak da ne govorit na pamet ko nikol sploh bli niste tam
Default avatar

Hehe Le

srček smrček je napisal/a:
Pa kake energije? A lahko pokažete kake filmčke, kaj se tam dogaja, da folk meče po luftu?
Kaj več povejte ja. Zakaj 1. slišim za to pa sem iz Zasavja?
Default avatar

certifikati

Nobenga dnarja je napisal/a:
Tole me pa res zanima je napisal/a:
Nobenega denarja se tam ne pušča. Nič se ne računa. Ker gre za energije, ne gre za neko šarlatanstvo, vedeževanje. To so energijske točke in delujejo na podlagi energije. Ima cerftifikat
Kdo je izstavil certifikat? Kak certifikat?
Default avatar

kanček dvoma

Bila sem v hudi depresiji.
Brez volje do življenja. Brez volje do moškega. Brez volje do življenja.
Znanec mi je povedal za Sončno posest. Takoj naslednji dan sem se napotila tja.
Moje življenje se je spremenilo. Vse je dobilo smisel in točno na tem mestu sem takrat spoznala svojega moža. Usoda je želela tako. Sedaj pričakujeva :) Srečna sva

Sončna posest v življenje prinaša sonce. Zares se dogajajo čudeži na večih ravneh.
Default avatar

krave

Sam da ste vsi srečni, ko hodite po neko energijo, mi smo pa tut, pa še čuli nismo za take bedarije.
Default avatar

KoDa 3

Nisem ravno prepričana, da je s tem ozdravljena vaša sestra... sem se zanimala glede podobnega primera glede sina od sodelavke in mi je gospa rekla, da alkoholikom, narkomanom itd. ne more pomagati... Češ da ti "šefi" avtomatsko nočejo sodelovati oz.pomagati! Zdaj pa ne vem kaj je res?
Default avatar

Naivnež doo

certifikati2 je napisal/a:
Inštitut BION je izstavil certifikate. Gospe je podeljenih veliko certifikatov.

Celo posestvo je energijsko. Tega se ne da zanikati. Lahko potrdi vsak ki je bil kdaj tam. Dejansko te energijske sile premikajo. Ti stojiš mirno na mestu, ampak te one potisnejo naprej oz. nazaj. Ni laž ali neka utvara.

https://www.google.com/search?q=calvoda ... uPM:&vet=1

http://www.calvodas-ziva-voda.si/predstavitev.html
Inštitut Bion je zasebni D.O.O.
Ha ha ha
Jaz lahko odprem inštitut energija doo se vpišem kot raziskovalna ustanova in izdajam certifikate
Naivneži

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net