Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Kam v Puli na kosilo

Default avatar

Lačni na morju

Živjo.
Za vikend načrtujemo izlet v Pulo.
Nekaj bi šli pojest v kakšno gostilno (pica, žar, kakšna buzara z dagnjami...).
Pozna kdo v Puli ali njeni bližnji okolici kakšno oštarijo, kjer bi se lahko po zmernih, normalnih cenah najedli?
Nič finega ne iščem, nobenih presežkov. Me pa skrbi, ker se toliko piše o groznih oderuških cenah, da ne bomo lačni vandrali sem in tja in nič našli.

Nekje 100 kn po glavi bi mi bilo idealno. Tudi kakšna kuna več za meso bi še šlo...

Hvala!
Default avatar

Ti pa si pojava

Zmerne cene na Hrvaškem? Saj se hecaš ane?

Pula je sploh zasoljena, Medulin še bolj - vse te konobe ob vodi imajo cene huh do neba. Salt&Pepper v Medulinu recimo - predjed, morska plošča za 2 osebi, buteljka vina, sladica itd. - 200 EUR.

Raje računaj 100 EUR po glavi, ne 100 KN. 100 KN je cca 13 EUR tako da si lahko omislite samo slice pice in kokakolo...
Default avatar

glej reklamne table

Že vsak lokal ima pred vhodom tablo z jedilniki in cenami. Izbereš tistega, ki ti paše.
Vrhunska oštarija nima kosil za 100 kun, ljudskih lokalov je pa malo morje.
Mi gremo vsakič v drugega, odvisno, v katerem delu Pule smo.
Default avatar

budalototalno

Lačni na morju je napisal/a:
Živjo.
Za vikend načrtujemo izlet v Pulo.
Nekaj bi šli pojest v kakšno gostilno (pica, žar, kakšna buzara z dagnjami...).
Pozna kdo v Puli ali njeni bližnji okolici kakšno oštarijo, kjer bi se lahko po zmernih, normalnih cenah najedli?
Nič finega ne iščem, nobenih presežkov. Me pa skrbi, ker se toliko piše o groznih oderuških cenah, da ne bomo lačni vandrali sem in tja in nič našli.

Nekje 100 kn po glavi bi mi bilo idealno. Tudi kakšna kuna več za meso bi še šlo...

Hvala!
Mercator v Luciji. Pa še z eurim lahko plačate.
Default avatar

Nkeichi

Poceni in dobro cevapcici so Kod Kadre.

Odlični zrezki pa v Villa Margherita.
Default avatar

Mogoččee

Čevapčiči so najboljši v Odiseju pri Uljaniku. Lepinje in kajmak vozijo iz Sarajeva.
Zelo dobra picerija je Asterix, italijanska pica pa se dobi na Velem vrhu v piceriji Tivoli.
Mason burgers je dobil nagrado za najboljši burger v Hr.
Priporočeno je vse cenovno normalno in zelo dobro.
Za školjke in ribe pa vem samo v Fažani.
Default avatar

Ena iz Pule

Predlagam Ancoro iz Premanture, odlična hrana, super ambient in solidne cene. Dobite domače pljukance, morsko nalovljeno hrano- domače raviole z gamberi na buzaro, domače testenine z rakovico, vse ribe ki se zdaj lovijo. torej lokalna sezonska ponudba.

Drugače pa super picerija v Puli- picerija Tivoli.
Default avatar

Lačni na morju

Hvala vsem za ideje in predloge.
Lp

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net