Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Jesenske počitnice z najstnikoma

Default avatar

mamaoceodnjiju

Med jesenskimi počitnicami bi odšli na potovanje za teden dni. Oba z možem bi rada, da bi bilo zanimivo tudi za najina otroka (15 in 18). Skupaj smo bili že v Londonu, Budimpešti, Pragi, Barceloni in Berlinu.
Razmišljamo, da bi odšli nekam, kjer je vsaj malo topleje kot pri nas, torej bolj južni del, ni pa nujno. Ne bi ravno poležavali na kakšnih plažah, bi si pa radi ogledali kakšno mesto ali pokrajino, kjer je za videt čim več zanimivega v enem tednu. Pa da ni ravno zelo drago.
Default avatar

drugotudi

mamaoceodnjiju je napisal/a:
Med jesenskimi počitnicami bi odšli na potovanje za teden dni. Oba z možem bi rada, da bi bilo zanimivo tudi za najina otroka (15 in 18). Skupaj smo bili že v Londonu, Budimpešti, Pragi, Barceloni in Berlinu.
Razmišljamo, da bi odšli nekam, kjer je vsaj malo topleje kot pri nas, torej bolj južni del, ni pa nujno. Ne bi ravno poležavali na kakšnih plažah, bi si pa radi ogledali kakšno mesto ali pokrajino, kjer je za videt čim več zanimivega v enem tednu. Pa da ni ravno zelo drago.
Dobra ideja, lahko greste pa tudi me krompirjevimi. Andaluzija je idealna.
Default avatar

Recimo

Kapadokija
Atene z okolico
Default avatar

MonaCoin

odvisno ali želite z letalom ali avtom. mi zadnja leta večinoma z avtom. lani novembra smo z našim najstnikom obdelali milano. je bilo topleje kot pri nas in super.
če ste bolj za naravne znamenitosti pa zelo priporočam Apuglijo v Italiji. greste lahko z avtom in za videt je ogromno.

jaz bi te pa prosila za kakšen namig o pragi in češki nasplošno. ravno delam plan :-)
Default avatar

jaz povem

Sardinija, južni del, z avtom ali letalom (letalske karte so zelo poceni).
Default avatar

želje otrok

Kaj pa otroka pravita, da bi jima bilo všeč?
Default avatar

Kibi

Z letalom Andaluzija (Sevilla in Granada) ali Lizbona, z avtom Italija, kamorkoli, razen na skrajni sever. Tudi kak Balkan road trip lahko pride v poštev, Sarajevo in/ali Beograd, če bo topleje kot pri nas, v tem primeru tudi ni potrebe planirati veliko vnaprej, ker je Balkan blizu in poceni.
Default avatar

Ibiza

Definitivno Ibiza! Top za najstnike in starše :) Mi smo bili z 19, 15 in 12 letniki... V začetku oktobra, ko ni več onih hudih partijev ampak še vedno pa dogaja! Pa še REEEES poceni je
Default avatar

Ellie

Istanbul.
Default avatar

elisha

Mi gremo z dvema najstnikoma v Maroko, tja z letalom, po Maroku z najetimi džipi.
Default avatar

lepazida

elisha je napisal/a:
Mi gremo z dvema najstnikoma v Maroko, tja z letalom, po Maroku z najetimi džipi.
Da vas ne bodo peljali pokriti domačini z oranžnimi kapucami?
Default avatar

Talinjelepomesto

Zdravo,
mogoče Talin?

Default avatar

pleskar

Sicilija - priporočam

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net