Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Penzion Laguna Metajna Pag

Default avatar

darko77

Pozdravljeni.
Zanima me, če je kdo že letoval v penzionu Laguna v v Metajni na Pagu in kakšne izkušnje imate? Ponudba je na 1.nadan in zdi se mi cenovno kar ugodna. Hvala za vaša mnenja in opažanja.
Lep pozdrav
Default avatar

irem

Katastrofa.......sem se ravno vrnila. Ko smo prišli nismo imeli sobe, da ne govorim o neprijaznosti lastnika. Kar je napisano na kuponih sploh ne drži....sobe s pogledom na morje..hm....pogled na sosedov zid.....samopoštrežni zajtrk in večerja hm...samo zajtrk, pa še to zelo malo izbire....večerjo ti postrežejo vse na enem krožniku in solato v eni skledi. Toplo odsvetujem.
Default avatar

Terenc

jaz sm že parkrat preživljel dopust v tem penzionu in glede na ceno polpenziona je še kar v redu , predvsem domača hrana in zajtrk su super glede cene , sobe pa niso prav super , so še kar dotrajane , no ja po mojem je sorazmerno s ceno ..
Default avatar

darko77

Terenc je napisal/a:
jaz sm že parkrat preživljel dopust v tem penzionu in glede na ceno polpenziona je še kar v redu , predvsem domača hrana in zajtrk su super glede cene , sobe pa niso prav super , so še kar dotrajane , no ja po mojem je sorazmerno s ceno ..
Hvala obema za vajino mnenje. Sem se že premislil in rezerviral na slovenski obali.
Default avatar

ja itak

Sem že od par ljudi slišala, kakšni nategi so z raznimi kuponi kar se tiče turističnih namestitev. Pa saj obstaja en kup drugih možnosti za najt kaj ugodnega. Pa še plačat ni treba povsod vnaprej.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net