Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Križarjenja po Sredozemlju,vrste kabin

Default avatar

štajerska mišica

Lp.
Kot sam naslov pove,kakšna je razlika kabin glede komforta med kabino z oknom,ali kabino z balkonon .Cenovno je velika razlika in ali je tudi glede komforta tako?Kje vam je bilo lepše,ali v Grčiji,ali v zahodu smer Španija,Francija.
Drugo leto mislim iti in me zanima mnogo informacij,zato vsaka je dobrodošla.Hvala.
Default avatar

bolj občutek

Tudi manjše kabine brez oken so lepo opremljene, stil je enoten za celo ladjo, so pa razlike v velikosti in bolj v detajlih. Sama sem bila dvakrat v kabini z oknom. Te kabine so manjše, a zelo funkcionalne. Meni je okno veliko pomenilo, enkrat prej sem bila na trajektu v kabini brez oken, a sem čutila rahlo tesnobo. Balkon se mi ne zdi pomemben, saj se na samem potovanju in ladji dogaja veliko in hodiš vanjo le spat. Za Z Sredozemlje ne vem, nameravam še iti, tja do Madeire. V Sredozemlje mi je bilo zelo zanimivo, veliko vidiš (če si vse ogleduješ). Grški otoki so mi bili bolj ležerni, uživaški. Zame obe križarjenji med boljšimi dopusti, je pa tega že več kot 10 let. Naj omenim, da so izleti kar dragi, se ti splača hoditi v lastni režiji, zavisi pa seveda od destinacije.
Default avatar

kabina za pet

Se kar na to temo navezujem.
Smo 5-članska družina in šli bi na križarjenje. Vendar nikakor ne želimo biti v dveh kabinah. Nisem pa zasledila kabin večjih kot za 4.
Ali sploh obstajajo ali za družine s tremi otroki in več, križarjenja odpadejo?
Default avatar

Leeleenepr

Na določenih ladjah imajo t. i. suite, neke vrste apartmaje, v sklopu ene suite je več spalnic. So dražje od navadnih kabin, nisem prepričana, da jih imajo vse ladje.

Da bi v navadni kabini bile več kot 4 postelje, si težko predstavljam.
Default avatar

vprašat

kabina za pet je napisal/a:
Se kar na to temo navezujem.
Smo 5-članska družina in šli bi na križarjenje. Vendar nikakor ne želimo biti v dveh kabinah. Nisem pa zasledila kabin večjih kot za 4.
Ali sploh obstajajo ali za družine s tremi otroki in več, križarjenja odpadejo?
In zakaj ne vprašaš direktno na agencije, ki se ukvarjajo s križarjenji? Tam najbrž vse vedo.
Default avatar

jestkrtmen1

Ne priporočam štirih oseb v eni kabini....sploh ne v tisti brez okna, oz. balkona. Torej vzamete pač dve kabini... ali pa suite, ki pa so ekstremno dražje.
Generalno pa - če imate finance, potem balkon, če pa ste na budgetu in brez klavstrofobije, pa lahko tudi notranjo kabino. Razlika je le v velikosti. In v svežem zraku seveda.
Default avatar

COGESEM CETELEM

Iščete sredstva za realizacijo svojih projektov? Ponujamo kredit v razponu od 1000 Eur do 200,0000 Eur po stopnji 1,4%.
Prosimo, da nas kontaktirate za več informacij in da v najkrajšem možnem času pridobimo dobroimetje zelo hitro.
Kontakt: [email protected]
telefon (WhatsApp 24 ur / 24 ur): +33756961040
Default avatar

COGESEM CETELEM

Iščete sredstva za realizacijo svojih projektov? Ponujamo kredit v razponu od 1000 Eur do 200,0000 Eur po stopnji 1,4%.
Prosimo, da nas kontaktirate za več informacij in da v najkrajšem možnem času pridobimo dobroimetje zelo hitro.
Default avatar

COGESEM CETELEM

Default avatar

COGESEM CETELEM

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net