Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

kam za krompirjeve

Default avatar

šla bi kam

Za krompirjeve počitnice bi šla kam. Glavna finta mi je, da bi se peljala z avionom. Pa da bi bilo finančno ugodno. Nimam prav ideje, kam in kako. Če lahko kaj svetujete, bom res hvalena.
Default avatar

zakaj kopiranje

Veliko lepsi je izraz jesenske pocitnice. Saj ni treba vsega kopirati, kar uporabljajo drugi narodi.
Default avatar

šla bi kam

Se opravičujem tebi in še komu, ki sem ga s tem izrazom prizadela. Nič slabega nisem mislila.

Torej: kam?
Na skyscannerju sem gledala in so najcenejše letalske karte okoli 160 eur (Graz - Berlin). Mi je preveč, imam v spominu, da bi se moralo dobiti kaj cenejšega ....?
Default avatar

notranjka 2

šla bi kam je napisal/a:
Se opravičujem tebi in še komu, ki sem ga s tem izrazom prizadela. Nič slabega nisem mislila.

Torej: kam?
Na skyscannerju sem gledala in so najcenejše letalske karte okoli 160 eur (Graz - Berlin). Mi je preveč, imam v spominu, da bi se moralo dobiti kaj cenejšega ....?
Če ti je 160 preveč, potem pa kar doma ostani oz. boš doma ostala.
Default avatar

astrid74

Poglej še Benetke, če so karte kaj cenejše.
Default avatar

Dobis ugodno

Jaz sem prijavljena na izlet na dlani in dobivam dnevne ponudbe. Ko se mizdi kaj sprejemljivo, takoj narocim in placam.
Za vse, ki se pa zmrdujete, da naj sedimo doma, ce nam je 200 eur + drago, pa sporocam, da dokler znske mnozis x1 ali x2 ni problem, ko jih pa mbozis x5, je pa potem znesek precej drugacen.
Tako da prosim, da neprimerne komentarje zadrzite zase.
Torej , glede na to, da smo pet clanka druzina, nikoli let na clana ne sme presegati 100 eur. In se najde precej, vendar je treba kr brskat.
Ce naletim na kaj zanimivega, vsekakor javim.

Drugace imas let lj-berlin-lj za 81 eur trenutno.
Default avatar

svašta

No it nekam samo zato, da se gre (in najbrž ker gredo tudi drugi) se mi zdi res mimo. Če človek nima nobenih želja, kam bi šel, je najbolje, da je kar doma.
Če ti je pomemben samo avion, relativno ugodna varianta za jesenske počitnice (jaz tud pike dobim ob izrazu krompirjeve) je Bari ali Catania iz Trsta z Ryanairom za cca 80€. Pred meseci so bile karte tudi cenejše. Pa še kaj za videt je tam dol.
Default avatar

fajn bi bilo tudi

svašta je napisal/a:
No it nekam samo zato, da se gre (in najbrž ker gredo tudi drugi) se mi zdi res mimo. Če človek nima nobenih želja, kam bi šel, je najbolje, da je kar doma.
Če ti je pomemben samo avion, relativno ugodna varianta za jesenske počitnice (jaz tud pike dobim ob izrazu krompirjeve) je Bari ali Catania iz Trsta z Ryanairom za cca 80€. Pred meseci so bile karte tudi cenejše. Pa še kaj za videt je tam dol.
To se verjetno cene za jesenske počitnice, imate kaj pametnega tudi za krompirjeve?
Default avatar

svašta

fajn bi bilo tudi je napisal/a:
svašta je napisal/a:
To se verjetno cene za jesenske počitnice, imate kaj pametnega tudi za krompirjeve?
Jaz poznam samo jesenske počitnice, kot tudi Ministrstvo za šolstvo.
http://www.mizs.gov.si/fileadmin/mizs.g ... 019-20.pdf
Default avatar

fajn bi bilo tudi

svašta je napisal/a:
fajn bi bilo tudi je napisal/a:

Jaz poznam samo jesenske počitnice, kot tudi Ministrstvo za šolstvo.
http://www.mizs.gov.si/fileadmin/mizs.g ... 019-20.pdf
No škoda, ker mi ne moreš pomagati. Očitno nisi dovolj razgledana. Bo mogoče kdo drug.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net