Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Apartmaji so dragi, prenovili pa jih niso že od časa Jugoslavije

Default avatar

Brez MONa mi živeti ni

80. ☺
Default avatar

Grda resnica

Ne serite. Turistov je več kot preveč za moj okus. Plaže polne, Marine polne,gostilne polne itd
Hiše so nove, starejše gradnje pa licno renovirane, vidla kar nekaj sosednjih hiš od znotraj . Namenjen je bolj zahtevnim gostom. Vse polno nonstop.Turisti iz raznih evropskih držav. Moj soded zagrebcan oddaja vila hišo katera ima 9 spalnic in ima skoz nabito polno. Hišo ima
pa tako da lahko samo gledaš, ni da ni notri in zunaj, ni to noben krs ampak luksuz. Letos je dodal se en bazen . Kaj si zmisljujete neumnosti
Default avatar

ohjej

Bog MONa TM je napisal/a:
danes prišel iz Fažane.
Štartal ob 10:15 in bil čez mejo 4:15 kasneje.
V trgovini v kampu non-stop vrste. Pa hitijo na blagajnah.
OK, zvečer ob 19h sem vsak večer lahko dobil prosto mizo - ene 10% jih je bilo vsakič praznih.
Plaža pa .... kot bi masovno pekli čevape ☺
Za moje dojemanje turizma tega ranga s takšnim potencialnim zaledjem jim ne gre slabo
džizs, v taki gneči se tebi da rinit na cesto? Vedno znova se čudim, kako folk kao "izkoristi" 15.avgust, itaq vedoč da se bo transfer podaljšal, a kar ne nehajo, vsako leto znova ...

Fažana je bila še teden dni nazaj zmerno polna, sem se čudila, kako da na višku sezone ne hodimo en po drugem ...
Default avatar

oigšs

Grda resnica je napisal/a:
Ne serite. Turistov je več kot preveč za moj okus. Plaže polne, Marine polne,gostilne polne itd
Hiše so nove, starejše gradnje pa licno renovirane, vidla kar nekaj sosednjih hiš od znotraj . Namenjen je bolj zahtevnim gostom. Vse polno nonstop.Turisti iz raznih evropskih držav. Moj soded zagrebcan oddaja vila hišo katera ima 9 spalnic in ima skoz nabito polno. Hišo ima
pa tako da lahko samo gledaš, ni da ni notri in zunaj, ni to noben krs ampak luksuz. Letos je dodal se en bazen . Kaj si zmisljujete neumnosti
In misliš, da ker je tam tako, da je tako po vsej obali?
Default avatar

Bog MONa TM

ohjej je napisal/a:
Bog MONa TM je napisal/a:
danes prišel iz Fažane.
Štartal ob 10:15 in bil čez mejo 4:15 kasneje.
V trgovini v kampu non-stop vrste. Pa hitijo na blagajnah.
OK, zvečer ob 19h sem vsak večer lahko dobil prosto mizo - ene 10% jih je bilo vsakič praznih.
Plaža pa .... kot bi masovno pekli čevape ☺
Za moje dojemanje turizma tega ranga s takšnim potencialnim zaledjem jim ne gre slabo
džizs, v taki gneči se tebi da rinit na cesto? Vedno znova se čudim, kako folk kao "izkoristi" 15.avgust, itaq vedoč da se bo transfer podaljšal, a kar ne nehajo, vsako leto znova ...

Fažana je bila še teden dni nazaj zmerno polna, sem se čudila, kako da na višku sezone ne hodimo en po drugem ...
ja vem, da sem pomilovanja vreden zaradi tega ... sem pač 1x notri prinesel za vsa leta nazaj, ko sem pravilno izbral timing za na cesto ☺
Priznam, da je bila neponovljiva izkušnja ☺
Sem pa doživel, kar sicer ne bi. Od Izvoza za Umag do meje je bilo par "pametnih", da glava peče. So se iz kolone spravili na desni pas in se delali kot, da so prišli iz Umaga - da so prehiteli cca 400 m kolone pred sabo ☺
Smo hitro naredili blokado tudi tega pasu.
Default avatar

To bi že lahko vedel

oigšs je napisal/a:
Grda resnica je napisal/a:
In misliš, da ker je tam tako, da je tako po vsej obali?
Nima nobenega občutka. Polnorita baba nima pojma, ne pozna kaosa od apartmajev v Hrčkolandiji. 😅😂
Default avatar

dezurni cinik

preživel par dni na Hrvaškem. Obiskal tudi 2 kampa. na žalost moram hejterjem sporočiti, da je Istra polna. Ful. Tako naše apartmajsko naselje, kot omenjena kampa. Če je to slab konec sezone, potem je bil vrhunec sezone prekleto dober.
Default avatar

rtzđewr

dezurni cinik je napisal/a:
preživel par dni na Hrvaškem. Obiskal tudi 2 kampa. na žalost moram hejterjem sporočiti, da je Istra polna. Ful. Tako naše apartmajsko naselje, kot omenjena kampa. Če je to slab konec sezone, potem je bil vrhunec sezone prekleto dober.
Nikoli ni bilo govora o Istri.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net