Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Sli bi na Tajski - nasveti

Default avatar

Potovali bi

Smo 4clanska druzina, otroci so ze SS, Namrec sli bi na Tajsko, kolikor vidim je Jug Tajske najlepsi. Prosim za nasvet, ste sli brez agencij? Agencije imajo zelo visoke cen, mister Matik pride cez 2000 eur/ osebo. Sigurno se da priti ceneje. Ker to da das okoli 10.000 eur za en dopust je too much za nas. Hvala vnaprej za nasvet.
Default avatar

Z vlakom

Zakaj pa rabite agencijo? Sedete na vlak - in se odpeljete. Tajska je znana po sex turizmu. Da ni bil pobudnik mož oz. srednješolski sin, saj so tam mlade Tajke po 1 $.
Default avatar

MonaCoin

Potovali bi je napisal/a:
Smo 4clanska druzina, otroci so ze SS, Namrec sli bi na Tajsko, kolikor vidim je Jug Tajske najlepsi. Prosim za nasvet, ste sli brez agencij? Agencije imajo zelo visoke cen, mister Matik pride cez 2000 eur/ osebo. Sigurno se da priti ceneje. Ker to da das okoli 10.000 eur za en dopust je too much za nas. Hvala vnaprej za nasvet.
za tajsko ne rabiš agencije, tam vse teče bp.
si želite v resort ali kaj videti? z najstniki se splača vzet ruzake in si pogledat deželo ... od severa do juga, z javnimi prevozi, nočitve si urejate sproti, jeste z lokalci in prepusti mladini, naj si izbere destinacije, ki si jih želi pogledat.
če te še kaj zania pa vprašaj ...
Default avatar

2345678

Jaz 1 mesec Tajske-Bangkok. Čudi me le to, da cunje niso tolk poceni? To me je razočaralo.. 1 hlače so nekje 20-30 evrov. Skor isto k kle.