Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Mož mi pravi naj neham noreti, da je za planiranje poletnega dopusta zdaj še prezgodaj.

Default avatar

tr9rwr

zaprašenost je napisal/a:
Pa kako veste, da boste točno ta in ta teden julija/avgusta res frej, da ne bo kdo zbolel, da ne bo kdo umrl, si zlomi noge itd.?
Meni se zdi planirat dva tedna vnaprej nemogoče. Na srečo oba s partnerjem funkcionirava podobno in za nameček niti ne hodiva na dopust v hotele/apartmaje. Nikoli v življenju nisem letnega dopusta rezervirala oz. organizirala že januarja ali februarja.
In kakšno garancijo imaš pri rezervaciji tri dni pred dopustom, da si ne bo nekdo zlomil noge ali umrl?
Default avatar

tmnekje

Ja seveda zakaj ne? jaz tudi že iščem, sicer greva septembra, če on dobi dopust, ampak vedno iščem apartmaje in letalske karte že precej prej. Pa že sedaj so za čez poletje nore cene.. Nič čakat, če hočeš dobiti v redu pa še dokaj ugodno. Pa enostavno naredi sama ;) Kar se tiče potovanj, vedno naredim sama, ker če bi druge čakala, bi ostala doma ;)