Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Dobrna - kuponi za popust - obup

Default avatar
kgjfihlihjk je napisal/a:
Terme Olimia je bila ponudba za paket za 3 dni za 1800 Eur za družino z 2 otroki.
Default avatar
Mihaela 31 je napisal/a:
Meni je tudi Dobrna všeč, predvsem spomladi in poleti, park, okolica, vse zeleno in lepo urejeno, v hotelih dokaj dobra hrana, poceni ... Bazen je res majhen, tako da za tiste, ki se hočejo namakat in valjat po raznih brbotavčkih, Dobrna res ni. Savna v hotelu Vita je pa fajn.
In tudi to je fajn, da je zelo malo kričavih otrok, kot je že nekdo pred mano omenil.
Default avatar
fdpos je napisal/a:
A misliš, da v Laško ali pa v Topolšico jih pa ne pošilja?
Default avatar
mesečinka je napisal/a:
V večino naših zdravilišč jih ZZZS pošilja, različne terme pač od različnih razlogov za rehabilitacijo.
Default avatar
o cenah
16 Jan 2019 08:35
" Terme Olimia je bila ponudba za paket za 3 dni za 1800 Eur za družino z 2 otroki."

Lahko prosim poveš tocno kateri paket je to??? Hvala ti
Default avatar
jaz bila enkrat je napisal/a:
80 letniki so tam glavni.
Default avatar
dobrna je obstala v času je napisal/a:
Drži. Nasankajo se tisti, ki pridejo tja prvič.

1. Drago
2. Slaba ponudba
3. Umazano
Default avatar
Raje v Topolšico, ki je blizu.
Default avatar
marjetaŽ je napisal/a:
Tole pa (po mojih izkušnjah) sploh ne drži.
1. Tudi slučajno se mi ne zdi drago, kaki 2 leti nazaj sem bila za vikend v hotelu Park in se je par žensk pred mano na recepciji ravno pogovarjalo, kako je tu vse poceni. Tudi meni se zdijo zelo ugodne cene, tudi če greš kaj pojest ali spit izven hotela.
2. Ne cem, kaj meniš pod slabo ponudbo. Jaz sem parkrat vzela polpenzion, dobila polpenzion (s čisto ok hrano), bazen me kaj dosti ne zanima, savna je luštna, lepi sprehodi po okolici - jaz ničesar drugega ne potrebujem.
3. Bivala sem že v hotelih Vita, Park, Triglav (ta seveda ne spada pod terme) in povsod je bilo čisto.

In ravno razmišljam, da bom šla mogoče turistični bon vnovčit prav na Dobrno.
Default avatar
niti slučajno je napisal/a:
Gre na bazen in je bazen kaj dosti ne zanima :)))) Zato, ker je nikakav.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net