Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Maslenica pri Zadru, Novigradsko morje

Default avatar

misho123

Živjo,

na omenjeni lokaciji sem rezerviral morje za letos poleti, pa me zanima preden dokončno potrdim rezervacijo, če ima kdo izkušnjo s tem mestom? Najbolj pa me zanima kakšno je morje?
Default avatar

Blah1515

Kakor se spomnim, sse je tam v zalivu nahajal delfin, ki se je vsako popoldne igral z otroci. Sama pa plaža ni nič posebnega.
Default avatar

nebi

tam zelo velikokrat piha in zato je morje bolj hladno. ker se nahaja takoj pod velebitom in tam okoli res burja vleče, ko drugje v dalmaciji že pojenja. saj si že slišal novice "tunel sveti rok zaprt zaradi burje". raje se zapeljite par km naprej do zadra , vira...privlaka je luštna ima luna park...
Default avatar

hhhhhhhhhhhhhhh

Ne bi, nikoli in nikdar. Ena mlakuža, nič od morja. Tudi, če je poceni, ni vredno denarja.
Default avatar

odsvetujem

Za tja je pa škoda vsakega evra, res. To sploh ni morje, še manj je lepo. Pa še precej neeksplodiranih min je okoli in ni ravno varno. Je pa najbrž poceni in tako le dobijo kakega reveža, ki drugam ne more.
Default avatar

to ni morje

to niti pravo morje ni, ampak zatok, mlakuža, od burje čista puščava....