Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

kam greste letos na morje

Default avatar

coca cola

Jaz grem v kamp na pavšal. V Veli Jože. Cena je še normalna, bomo pa menjali plaže. Ob četrtkih zvečer pa na Macumbo na žur. Pa malce v bližnja mesta na sprehod , pa s kolesi naokrog. Veselim se tudi plavanja v morju.
Default avatar

Jeaa

Ja in potapljanja,...aja kaj pa boste spakirala za S sabo???....Mogoče kdo prilozi seznam?
Default avatar

Jeaa

Ja in potapljanja,...aja kaj pa boste spakirali za s sabo???....Mogoče kdo prilozi seznam?
Default avatar

Več krajev

Letos se bomo držali Europe. Konec maja gremo obiskat prijatelje v Barcelono za en teden. V juliju bomo verjetno šli do Lefkasa za 15 dni, v septembru pa prvič planiramo v Albanijo za pokušino za en teden. Vmes večkrat skočimo do slo obale na enodnevno kopanje. Radi imamo morje.
Default avatar

nič morja

Mi ne gremo nič na morje.
Imamo vikend ne ne morju. Ata ma vikend ne na morju, tašča ma vikend ne na morju.
Bomo po vikendih.
Majo pa vsi vikendi blizu toplice ali naravna kopališča, tako da voda tudi pride v poštev.
Pa veliiiko kolesarjenja. Po hribih in dolinah in po ravnini.
Bo luštno! :-)
Default avatar

coca cola

Jeaa je napisal/a:
Ja in potapljanja,...aja kaj pa boste spakirala za S sabo???....Mogoče kdo prilozi seznam?
Nimam seznama.Sem fleksibilna in par ur prej preden grem natlačim v potovalko in grem.Pol stvari imam že itak v prikolici Kopalke, brisače , torbe za na plažo , posteljnino.Vzamem samo par svežih cunjic in arrvederci.
Manj kot štiri mesece in bom že tam. Juhuhu!
Default avatar

viharni jezdec

Prazne polnorite babeitine imajo le še želje, sproti živet ne znajo...
Default avatar

Viharni dej mer

viharni jezdec je napisal/a:
Viharni, preveč se pijače oklepaš, ti rečem ...
Default avatar

Ohjej

Ma ja, danasnji soncni zarki spominjajo na dni, ki prihajajo - ppmlad, poletke
..jjjeee. lihkar z morja sicer, a tapravo bo - upam, kot doslej - v zacetku maja. Dalmacija, da se že da kopati. Junija nadaljujeva po vsej verjetnosti z nepozabnim in enkratnim lefkasom, vikendi tudi za kaksno reko, jezero. Posezona pa se zakljuci v dalmaciji, kot se jo prične.

Na doolgo in vroooče poletje! 😋
Default avatar

coca cola

Viharni dej mer je napisal/a:
viharni jezdec je napisal/a:
Viharni, preveč se pijače oklepaš, ti rečem ...

Hahahahaha , mi je prav malo mar, kaj meni Viharni. Jaz živim sproti - zdajle grem nazaj likat - to je samo kratek predah - gledam za nazaj (že tretjič !) Silvestrski pozdrav z Blažem , Darjo in ostalimi in se veselim življenja , sonca in morja.
Juhuhuhu.
Default avatar

a na morje

Vprašaj čez 6 mesecev.
Default avatar

coca cola

Ohjej je napisal/a:
..jjjeee. lihkar z morja sicer, a tapravo bo - upam, kot doslej - v zacetku maja. Dalmacija, da se že da kopati. Junija nadaljujeva po vsej verjetnosti z nepozabnim in enkratnim lefkasom, vikendi tudi za kaksno reko, jezero. Posezona pa se zakljuci v dalmaciji, kot se jo prične.

Tako je !
Čin - čin !
Default avatar

Grda resnica

Midva greva zdej januarja na toplo, sama brez otrok po dolgih letih.. Komaj čakam. samo se moram se psihično pripravit na dolg let
Default avatar

sončni žarki že ja

Ohjej je napisal/a:

Sončni žarki pa taki - so varljivi, zunaj ornk piha mrzel severnik.
Default avatar

Ohjej

Grda resnica je napisal/a:
Midva greva zdej januarja na toplo, sama brez otrok po dolgih letih.. Komaj čakam. samo se moram se psihično pripravit na dolg let
Vauu..kam?
Default avatar

Grda resnica

Ohjej je napisal/a:
Vauu..kam?
Havaji
Default avatar

jst bi tudi

morje - nisem bila že dolga leta
za to se imam za zahvaliti eni osebi, iki tukaj bere mon dnevno kot obsedenec visi tukaj, tako da bo tudi to prebral.
Hvala za vse slabo tebi. Nihče ni bolj uspešen v škodovanju sočloveku kot ti. za to si pripni medaljo.
Pa če tvoja maruša to prebere, da ve kaj jo čaka, ker se je spečala s hudičem. Mogoče potem ne bo več se tako ponosno hvalisala,da ima novega tipčka in da je z njim preživela novo leto. Ti pa pač ne talaj tujih privat številk naokoli, ker za to nimaš nikakršnega dovoljenja.
Ampak jasno zate je spoštovanje človeka in njegove zasebnosti španska vas - še enkrat več si dokazal.
Gnoj. Pa še to je prelep izraz.
Default avatar

ti čisto verjamem

jst bi tudi je napisal/a:
morje - nisem bila že dolga leta
za to se imam za zahvaliti eni osebi, iki tukaj bere mon dnevno kot obsedenec visi tukaj, tako da bo tudi to prebral.
Hvala za vse slabo tebi. Nihče ni bolj uspešen v škodovanju sočloveku kot ti. za to si pripni medaljo.
Pa če tvoja maruša to prebere, da ve kaj jo čaka, ker se je spečala s hudičem. Mogoče potem ne bo več se tako ponosno hvalisala,da ima novega tipčka in da je z njim preživela novo leto. Ti pa pač ne talaj tujih privat številk naokoli, ker za to nimaš nikakršnega dovoljenja.
Ampak jasno zate je spoštovanje človeka in njegove zasebnosti španska vas - še enkrat več si dokazal.
Gnoj. Pa še to je prelep izraz.

Je pred leti tudi meni bivši zagrenil precej let življenja .Sem imela dva otroka z njim in kar nekaj časa nikamor nisem mogla - preživnina je bila pa iztožena šele po petih letih.
Kar se pa tistega tiče, da se je ta nova spečala s hudičem - mogoče je pa zdaj ona tisti hudič in si bo gate sam pral in peglal srajce do konca svojga življenja - tko kot zdaj dela moj bivši.
Eni rabijo trdo roko , potem pa gre.
Se strinjam tudi , da je za ene "gnoj" še predober izraz. Jaz bivšemu tudi pogleda ne dam več.
Default avatar

v Dalmacijo

coca cola je napisal/a:
Jaz grem v kamp na pavšal. V Veli Jože. Cena je še normalna, bomo pa menjali plaže. Ob četrtkih zvečer pa na Macumbo na žur. Pa malce v bližnja mesta na sprehod , pa s kolesi naokrog. Veselim se tudi plavanja v morju.
V Dalmacijo in komaj cakam!
Default avatar

brez otrok

Ohjej je napisal/a:

Vauu..kam?
Havaji
Zakaj pa otrokom ne privoscis Havajev?