Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

bazeni atlantis

Default avatar

atlantis ljubljana

Naslednji teden naj bi peljala tja sedemletnega vnuka. Zanima me, kako je z varnostjo, če je velika gneča.Koliko je nevarno za skoraj osemletnega otroka, ki plava tako na pol?
Za koliko časa se lahko gre- 1, 2 uri? Zelo bi bila hvaležna za vsak odgovor, vsako izkušnjo od tam. Hvala.
Default avatar

toliko vem

Karte so za 1 , 2, 4 ure, lahko poldnevne, celodnevne.
Varnost je dobra, a ni odlična. Svetujem, da ga imate ves čas na očeh.
Default avatar

Neon_Cube

V termalnem delu ni nikoli gužva. Je malo dražji in imaš slano vodo tam. Mi vzamemo dve uri in je res dovolj. Moraš pa preverjati čas z zapestnico, saj ti po pretečenem času, zaračunajo ponovno polno uro, tudi če zamudiš dve minuti. npr od 10-12h plus 15 min ti dajo da se stuširaš in urediš za odhod. Nikakor pa ne zamudi teh minut. Tudi v svetu doživetij je dobro. Predlagam da gresta med tednom. poguglaj njihovo stran pa si oglej. vse je tam slike in ceniki.
http://www.atlantis-vodnomesto.si/sl-si ... estu/Cenik
Default avatar

Atlantiss

Termalni del je bolj miren, za pare, za starejse, za dojencke. Po mojem je bolje, da greste v bolj dinamicen del:)
Default avatar

polona246

Atlantis je super, bo zelo užival, samo na očeh ga imejte ves čas oz. bodite zraven, če ni še čisto suveren v vodi. Drugače je pa kar varno, se meni zdi.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net