Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Hodite na te adventne izlete

Default avatar

Poplava jih

Gledam to poplavo adventnih izletov v bližnji in daljni okolici.
Je res to tako dobro in zanimivo, da je očitno dobra tržna niša?
A to mesta tekmujejo med seboj kdo bo imel več metrov lučk?!
Default avatar

Rok-1

Kakšni adventni izleti? Ta izraz tule prvič slišim oz. vidim?
Default avatar

Ohjej

Bila na parih: dunaj, salzburg, graz, budimpesta, a hkrati je bil tudi ogled znamenitosti, stojnice pa pika na i.[*] na
Default avatar

acti

Bila pred leti v Salzburgu, bilo je fanj. Včeraj pa v Zagrebu: norišnica! Taka gužva, da se ne moreš premikat! Ogromno Slovencev, vse zabasano. Verjetno sem zaključila z adventnimi sejmi,mi bolj paše mir...
Default avatar

kje živiš

Rok-1 je napisal/a:
No no, adventni izleti so pa že kar nekaj časa aktualni. Od kod pa si, da ne veš zanje?

Sama sem bila trikrat, zdaj imam pa malo pavze. Strašna gneča je vedno in povsod.
Default avatar

Ena južna

Poplava jih je napisal/a:
Bila prejšn vikend v Zg. Full lepo. Nasledn vikend mogoče Salzburg al pa spet ponovimo Zg ;) mi je pač všeč da se dogaja, full folka.... ;)
Default avatar

adventne lučke

Rok-1 je napisal/a:
No, Rok-1, pridi k nam v Koper. Imamo Čudolandijo :))))
Default avatar

Rok-1

kje živiš je napisal/a:
Rok-1 je napisal/a:
No no, adventni izleti so pa že kar nekaj časa aktualni. Od kod pa si, da ne veš zanje?

Sama sem bila trikrat, zdaj imam pa malo pavze. Strašna gneča je vedno in povsod.
Lj.
Dobro, zdaj sem skapiral, da govorite o izletih na stojnice po mestih. Izraza pač nisem poznal, ker ga v moji družbi ne slišim.
Default avatar

Rok-1

adventne lučke je napisal/a:
Rok-1 je napisal/a:
No, Rok-1, pridi k nam v Koper. Imamo Čudolandijo :))))
Ha! To sem pa videl v poročilih. Hvala za vabilo, a raje pridem ko se nič takega ne dogaja. Sem imel že Sladke Istre dovolj za par let.
Default avatar

Ej južna prid

Ena južna je napisal/a:
Poplava jih je napisal/a:
Bila prejšn vikend v Zg. Full lepo. Nasledn vikend mogoče Salzburg al pa spet ponovimo Zg ;) mi je pač všeč da se dogaja, full folka.... ;)
Zdj bosta Challe Sale pa Nipke u Nou mest prsla, dj kj okul zaokroz pa bomo se kasnga spil, pol je pa sam se pou urce pa si u Zagrebu al pa u Lublan, ce bos krenila nazaj grede :D
Default avatar

Nitine

Nikoli nisem stekala tega postavanja na mrazu. Se v Ljubljani mi je muka. Tisti grelci ti zakuhajo v glavo, noge pa ledene. Naslednji dan pa vneto grlo, smrkanje itd. Ne hvala, zunaj se druzim ko je 15+ stopinj.
Default avatar

tudi mene zebe

Bila sem na Dunaju, v Salzburgu, Bolzanu, zdaj imam pa čisto dovolj. Saj je lepo videti, a sem bolj zmrznjene sorte in se pozimi zdaj raje držim bolj doma.
Default avatar

Ena južna

Ej južna prid je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Zdj bosta Challe Sale pa Nipke u Nou mest prsla, dj kj okul zaokroz pa bomo se kasnga spil, pol je pa sam se pou urce pa si u Zagrebu al pa u Lublan, ce bos krenila nazaj grede :D
:)
Sej sm bila pred kratkim pod Trško goro ;)
Default avatar

Ej južna prid

Ena južna je napisal/a:

A v centr mesta pa na drsalisce si ze sla kej? :D zdele se bo lih obnova Glavnega trga koncala, pa stolnice se odprejo, kavarna se je ta vikend odprla, tko da bo kr zanimivo, pa mal gres lahk na sprehod ob Krki :)
Default avatar

na te izlete

Nikoli ne hodimo.
Default avatar

Ena južna

Ena južna je napisal/a:

A v centr mesta pa na drsalisce si ze sla kej? :D zdele se bo lih obnova Glavnega trga koncala, pa stolnice se odprejo, kavarna se je ta vikend odprla, tko da bo kr zanimivo, pa mal gres lahk na sprehod ob Krki :)
Uf, drsala pa že full dolg nism. Jah ne vem, mogoče se pa tud ksj v centtu ustavm, sej relacija Lj-Zg je pri men zelo pogosta ;)
Default avatar

pt0ršew

Pred leti Dunaj. Taka nepopisna gneča, da nikoli več.
Default avatar

MonaCoin

rada grem v manjša in velika mesta, ampak ne decembra ... ne vidim nobene dodane vrednosti v tem kiču.
Default avatar

jaz pa hodim

Jaz pa hodim na te izlete. Sicer se tistim stojnicam na daleč ognem in si raje ogledam mesto, muzeje.
Zakaj decembra? Ker je tako beden mesec in si ga pač popestrim z izleti. Recimo poleti, pomladi, jeseni, grem raje na izlet v naravo. Takole decembra je pa pusto in grem pač pogledat kako mesto. Januar je že bolje, ponavadi je že prava zima, sneg in grem raje smučat, v hribe ali kaj takega. Tako, da december je pa za v mesta, muzeje.
Božičnice stojnice pa samo čim dalj stran od njih :).