Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Ste jutranji?

Default avatar

Jaz JazSemJutranji

Aaaaaa je napisal/a:
Kaj nisi zasledila,da nič ne piše o seksu:-).
Zjutraj se še izseksa!

Kako pa je to pri tebi?
Default avatar

Aaaaaa

Jaz JazSemJutranji je napisal/a:
A to je to? Dobro da vem, da če me slučajno kdaj prime, da uro že zvečer naštelam za tistih deset minutk prej ;))))
Za kaj takega bi pa že stisnila zobe, hahaha.
Default avatar

Kokos70

Jaz JazSemJutranji je napisal/a:
Tudi to...tudi to😜👍
Default avatar

Kokos70

Aaaaaa je napisal/a:
Jutranji ritual...po petelinjem zajtrku seveda 😜..obvezno tuš...umit zobe,obraz...kremica, maskara, nato pa zajtrk-kos kruha,maslo,med in kavica...lepo v miru brez hitenja...nato pa na cesto,grem vedno raje prej,kot zadnjo minuto, saj nikoli ne veš kaj te čaka na cesti...pa se gužva se začne.
Verjemi da bi spala ,ce bi lahko...pa te dolgoletna rutina vrže iz postelje...hvala bogu da mi je dovolj 4-5ur spanca
Če predolgo spim, me boli glava...
Default avatar

JJSJ_JazJazSemJutraji

Ena opomba☺☺

Sama hvala o kvaliteni "vsebini" zajtrka🐓🐓🐓🐓🐓☺😊
Default avatar

jaz5621

Jaz sem jutranja in nočna, kakor Bog da.
Default avatar

Grda resnica

Zelo jutranja. Pokonc že okoli pol ali 5 vsak dan. Ajd včasih spim do Max pol 6 pa se to redko.
Default avatar

RoseAnn

Vsak delovnik ob 4h, za vikende pa kakor kdaj :) (poglej uro). Meni je teh pol urice miru, tišine in vzhajajočih upov dneva najboljše :).
Default avatar

foosie

Kakor kdaj. Včasih zaradi "moram", drugič zaradi športa, tretjič preprosto zato, ker sem naspan ali pa ni za zamudit prebujajočega dneva, miru in obeta časa, ki je še pred mano. Jutra so lepa.
Default avatar

Semjutranja

Tudi letos smo začeli z aktivacijo Jutranja.

Kakšen pa je vaš odnos do jutra? Ga imate radi ali se bolj večerna ptica?

Se beremo!
Default avatar

Inka2

Definitivno. Sem. Zame je to odličen del dneva...ne glede, kje se nahajam, doma ali kje na potovanjih. Gledati jutro, kako se prebuja in se prepustiti jutranjim aktivnostim je najbolj kreativni del dneva. Doma s kavo in grenivkinim sokom, ob poletjih na vrtu, pozimi pa če je vikend, zakurim v kaminu, med tednom pa posedim in preberem novice, pregledam pošto in si vizualiziram dan, ki je pred menoj. Ni lepšega občutka, kot jutranji, da sem polna moči in idej za dan, ki sledi. Ob jutranji kavi in dišečem kruhu...kaj je lepšega ?

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net