Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Bi šli sami na dopust v Grčijo

Default avatar

Bila sama že

Bi šli sami na dopust je napisal/a:
Ali ste šli kdaj sami na dopust v tujino in ali bi kot ženska šli sami v Grčijo, ali pa kam drugam v tujino na dopust? Napišite vaše izkušnje in kako vam je bilo sami na dopustu?
na Hrvaškem in mi je bilo super malo stran od vseh :) Poznam tud ženske,ki hodijo kam same.So samostojne in lepo to.S tem ni nič narobe.Ne vem pravzaprav kaj bi bilo narobe.Te vprašajo o a si upaš in kok si pogumna omg res.Moški ne bo nikol dobil takšno vpr.če gre sam in mu rekli da ima pogum.Mal se pretirava okrog tega res.Ne kapiram zakaj si ne bi upale it same.Ene si upamo marskej :)
Default avatar

Ena južna

seveda zakaj pa ne je napisal/a:
Ena južna je napisal/a:

Kaj teb ni jasn? Imam frendic in frendov kr neki, tako da se bo zmer kdo našel ki bi tud šel na dopust jn se bomo zmenl. Jap, bi šla tud sama na dopust, sm tud šla, ampak sam tja, kjer imam pač frende in sm vedla, da bom tam z njimi in mi ne bo dolgcajt. Kot sm napisala, men je bad bit sam nekje. Ok, pride kakšn dan ko si želiš samote, ampak ponavad me to full hitr mine.
Se pravi, da se prilepiš pač nekomu. Paru, familiji in se jim pridružiš?
Matr si dosadna. Pač ne štekaš. Lej, hod ti sama okrog, me niti mal ne mot, si pač bolj samski človek, jaz bom pa še naprej ker imam rada družbo, ne maram samote, pač hodila okol s frendicami in frendi.
Default avatar

seveda zakaj pa ne

Ena južna je napisal/a:

Se pravi, da se prilepiš pač nekomu. Paru, familiji in se jim pridružiš?
Matr si dosadna. Pač ne štekaš. Lej, hod ti sama okrog, me niti mal ne mot, si pač bolj samski človek, jaz bom pa še naprej ker imam rada družbo, ne maram samote, pač hodila okol s frendicami in frendi.
Zakaj si se tako razburila? Jaz sem te lepo vprašala ali bi šla s pari ali družinami, ti pa besniš.
Pač saj te nisem silila, da moraš odgovoriti. Pač nisi odgovorila in to je to. Saj štekam, da pač greš potem s kakim parom ali pa famlijo, če slučajno bi postala samska. Ni se treba tako usajat :).
Default avatar

Kaj pa Turčija

Bi šli v Turčijo, gledat Kemala?
Default avatar

ortzte

ortzte je napisal/a:

Brez zamere, ampak iz katerega stoletja si se ti vzela, da misliš, da ne obstajajo samski vseh starosti?
Jaz sem 40+, in verjemi, da mojih letih ni kaj veliko samskih.
Si hecna. Če se giblješ v družbi parov, normalno, da samskih ne vidiš. Kaj, ko bi malo plašnice dol dala in se razgledala okoli sebe? Samskih kot listja in trave - vseh starosti.
Default avatar

ortzte

ortzte je napisal/a:

O čem ti sanjaš v svojem prvem stavku? A to po sebi sklepaš?
Ja, človek, ki potuje sam, se povsod, kjer se ustavi, nalima na nekoga, da ni več sam. Še vedno potuje sam, povsod pa išče družbo. Štekaš zdaj? Ker smo ljudje družabna bitja. Ti torej s svojih potovanj nimaš niti enega kontakta človeka, ki si ga spoznala? Dost žalostno. Greš potovat, potem pa se držiš zase kot sirota Jerica, da ja celemu svetu dokažeš, da si samozavestna ženska, ki nikogar ne rabi, bognedaj kakšnega moškega za klepet? Za ženske se to ja ne spodobi. Ali si samo malo hinavska? Spoznavanje ljudi je okej, iti z nekom na dopust, da imaš družbo, pa nekaj nepredstavljivega.
Jao, kake probleme pa imaš ti. Ampak resno, je kaj narobe s tabo?
Ne, jaz se na nikogar ne nalimam. Ne vem kako naj bi se in zakaj? Ne grem na potovanje, da bi iskala družbo. Če me kdo odgovori pa seveda prijazno odgovorim. Nikakor se pa mu ne nalepim, ampak samo odgovorim.
Če pa jaz koga ogovorim prva pa ga, ker vprašam za pot, ker najamem recimo sobo, ker plačam vstopnino, ker najamem plac v kampu...
Verjamem, da ti ne moreš biti nikoli sama in da se vedno komu vsiliš. Samo ne sodi drugih po sebi. Eni pač nimamo navade, da se drugim vsiljujemo.
Klinc, pa taka potovanja, sori. Jaz nisem nikoli potovala sama, pa domov prinesla kup kontaktov. Z nekaterimi smo kolegi že 20 let. Ti očitno s svojim kislim frisom vse odganjaš in vsak kontakt z živim bitjem dojemaš kot vsiljevanje. Saj ni čudno, da ti ne gre nihče blizu in ne da hočeš sama potovat, ampak moraš, ker s takim odnosom itak nimaš nikogar.
Default avatar

seveda zakaj pa ne

ortzte je napisal/a:

Jaz sem 40+, in verjemi, da mojih letih ni kaj veliko samskih.
Si hecna. Če se giblješ v družbi parov, normalno, da samskih ne vidiš. Kaj, ko bi malo plašnice dol dala in se razgledala okoli sebe? Samskih kot listja in trave - vseh starosti.
He, he, a ti misliš, da me kot samsko privlači družba parov in družin :)?
Default avatar

seveda zakaj pa ne

ortzte je napisal/a:

Jao, kake probleme pa imaš ti. Ampak resno, je kaj narobe s tabo?
Ne, jaz se na nikogar ne nalimam. Ne vem kako naj bi se in zakaj? Ne grem na potovanje, da bi iskala družbo. Če me kdo odgovori pa seveda prijazno odgovorim. Nikakor se pa mu ne nalepim, ampak samo odgovorim.
Če pa jaz koga ogovorim prva pa ga, ker vprašam za pot, ker najamem recimo sobo, ker plačam vstopnino, ker najamem plac v kampu...
Verjamem, da ti ne moreš biti nikoli sama in da se vedno komu vsiliš. Samo ne sodi drugih po sebi. Eni pač nimamo navade, da se drugim vsiljujemo.
Klinc, pa taka potovanja, sori. Jaz nisem nikoli potovala sama, pa domov prinesla kup kontaktov. Z nekaterimi smo kolegi že 20 let. Ti očitno s svojim kislim frisom vse odganjaš in vsak kontakt z živim bitjem dojemaš kot vsiljevanje. Saj ni čudno, da ti ne gre nihče blizu in ne da hočeš sama potovat, ampak moraš, ker s takim odnosom itak nimaš nikogar.
He, he, verjamem, da so vsi izjemno navdušeni nad tabo, vsak si želi take agresivne babnice ob sebi, da ga še malo žali pa zmerja.
Glej, ti potuj kot želiš. Verjamem, da si sveto prepričana, da si ti najboljša in da je samo tvoj način potovanja edini ta pravi in povsem najboljši.
Ko boš mogoče nekoč odrasla pa boš razumela, da nismo vsi ljudje enaki, da imamo različna zanimanja, različne interese in da to, kar je tebi oh in sploh super, je nekomu brezvezno. Samo, ker je tista oseba odrasla, civilizirana in tako naprej, te ne žali in ne zmerja kot ti počneš ljudem, ki potujejo drugače kot ti.
Razmisli. Še imaš čas, da odrasteš in začneš dojemati, da nisi oh in sploh edina in najboljša na tem svetu.
Default avatar

Ena južna

Ena južna je napisal/a:

Zakaj si se tako razburila? Jaz sem te lepo vprašala ali bi šla s pari ali družinami, ti pa besniš.
Pač saj te nisem silila, da moraš odgovoriti. Pač nisi odgovorila in to je to. Saj štekam, da pač greš potem s kakim parom ali pa famlijo, če slučajno bi postala samska. Ni se treba tako usajat :).
Aja? LOL
S tabo pa res ni vse ok. Me štekaš ti nič.
Default avatar

seveda zakaj pa ne

Ena južna je napisal/a:

Aja? LOL
Glej, ne da se mi več s tabo ukvarjat. Vprašala sem te, odgovoriti ti ni treba, to je tvoja pravica. Silila pa ne bom več vate. Lepo se imej.
Default avatar

Ena južna

Ena južna je napisal/a:

Aja? LOL
Glej, ne da se mi več s tabo ukvarjat. Vprašala sem te, odgovoriti ti ni treba, to je tvoja pravica. Silila pa ne bom več vate. Lepo se imej.
Sm ti na vsa vprašanja odgovorila, pač ne štekaš.
Tud ti se lepo imej ;)
Default avatar

skode1ica

Po svetu sem veliko potovala sama in to so bili odlični časi. Sama sem odločala kam grem, za koliko časa, kaj si bom ogledala. Sedaj imam moža in sina, in tudi veliko skupaj potujemo. Če bi bila samska, bi zagotovo potovala pa sama