Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Najboljše počitnice - destinacija

Default avatar

Da slišimo

Kje vam je bilo najlepše? Na katero počitniško destinacijo bi se spet vrnili?
Zbiram predloge za letošnje počitnice - zanimajo me dalnji kraji, Hrvaška ne pride v poštev.
Hvala!
Default avatar

kam bi se vrnila

Jaz obozujem GB, Islandijo, Norvesko. Daljni kraji: vrnila bi se na Sejsele, Zanzibar in Sli Lanko, Maldive. Na Kubo tud mogoce se. Ampak, da bi pa zdej zdej sla..se mi pa razen EU ne da nikamor vec. Emso..40+ :)
Default avatar

vseeno mi je

Meni so dopust ljudje, s katerimi dopustujem, ne kraji. Imela sem se super tudi doma, pa na kmetiji pri sorodnikih, na našem vikendu, čeprav ni bilo vode, na morju na slovenski obali, na dalmatinskih otokih, na Maldivih, ... Če sem v dobri družbi, je povsod top.
Default avatar

Teta fani

Če bi šla v hotel mu je čisto vseeno kje sem ker razlike bistvene ni al je to Tunizija, Grčija, Španija.....
Če bi potovala in si ogledovala pa me je letos prepričala Grčija spal h Paleponez ki me spominja na Dalmacijo.
Default avatar

MonaCoin

zame JV azija, vedno ... ruzak na rame pa gremo, brez vsakega planiranja :-) tako je bilo vedno najlepše, predvsem zaradi ljudi tam ..
Default avatar

gost žblj

Da slišimo je napisal/a:
Kje vam je bilo najlepše? Na katero počitniško destinacijo bi se spet vrnili?
Zbiram predloge za letošnje počitnice - zanimajo me dalnji kraji, Hrvaška ne pride v poštev.
Hvala!
Nauru, že kar nekaj let nazaj! Meni prelepo!
Default avatar

gewe

Nekaj prijetnih počitnic:
- robinzonske počitnice (lastna režija) na manj obleganih otokih Hrvaške,
- Dolina reke Soče (Bovec, Kobarid),
- Barcelona, Praga, Budimpešta, Bruselj, London (vsako mesto ima svoj čar)...
To so v glavnem vse moje počitnice.
Želim pa si doživeti še vroče poletje v Tuniziji ali Egiptu - all inclusive, nekaj ljudi, ki jih poznam pravi, da je posebno doživetje spoštovanja gosta v vseh pogledih (v čemer.
Default avatar

grta

Meni ni treba daleč, da se vedno vračam na najboljši dopust - 2 tedna jadranja. Ni lepšega, pa ni važno kje. Edino vreme se mora poklopit, da ni prehudih neurij in vetra, v tistem pa res ni noben užitek.
Default avatar

ojala

meni je najljubša destinacija od vsega kar sem prepotovala Tajska in tja se vračam (vedno v lastni režiji, ker je to najbolj ugodno)
Default avatar

456789

Meni je bilo najbolj vsec na Skiathosu ;) manjsi otok v Grciji. Pa kaksna Portugalska je tudi super!
Default avatar

črni petek

Ni toliko odvisno od kraja, kot od tega, da se vse poklopi, zato enemu bo en dopust top, drugega bo bolel zob in mu bo grozen. Če iščeš ideje, jih na tak način ne boš našla, odvisno je kaj ti sede, meni je recimo top Grčija, vse mi paše tam, nekomu ni, ker na plažah večinoma ni sence, tako da je res težko reči.