Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

sobotni izlet 30julij kam z večjimi otoki

Default avatar

nimam pojma

Iščem ideje za jutrišnji celodnevni izlet z otroki 2. in 3. triada OŠ.
Nato sem prosta šele 9.7., a takrat imam druge obveznosti, 17.7. in potem zadnji julijski prosti dan imam 25.7. Dopust imam v drugi polovici avgusta.
Jutrišnji dan bi zato radi res dobro izkoristili, žal pa je vremenska napoved slaba.
Želeli smo na Veliko planino, razmišljali o Vintgarju, ampak nam ni do sprehajanja z dežniki.
Terme in bazeni jutri odpadejo, tudi Slo obala ne pride v poštev.
Imate kakšno idejo?
Hvala
Default avatar

Predlog

nimam pojma je napisal/a:
Nato sem prosta šele 9.7., a takrat imam druge obveznosti, 17.7. in potem zadnji julijski prosti dan imam 25.7. Dopust imam v drugi polovici avgusta.
Jutrišnji dan bi zato radi res dobro izkoristili, žal pa je vremenska napoved slaba.
Želeli smo na Veliko planino, razmišljali o Vintgarju, ampak nam ni do sprehajanja z dežniki.
Imate kakšno idejo?
Hvala
Na en večji OTOK
Default avatar

nimam pojma

Se opravičujem, ker sem se zatipkala, oz. spustila R!
Z večjimi oTroki!
Hvala
Default avatar

Rose Ann

Brezje s muzejem jaslic :), nato do Lesc na igrišče zraven vrtca (restavracija Center je zraven), potem sprehod okoli Šobca in morda do Bleda (zaradi naplačevanja parkirnine mi lih ni). Lahko pa iz Šobca greste v Begunje, kjer je malo naprej (na desno) še eno prezrto otroško igrišče Krpin. Cel dan poln pa še ne skoz na istem mestu. Vse zastonj plus stestrano na mojem sinu :).
Default avatar

cosmo

Vreme bo jutri lepše proti vzhodu. Pojdite proti Lendavi, na stolp, v adrenalinski park, rafting po Muri, na Goričko, na gibanico, v Jeruzalem na kosilo in vino,....
Default avatar

gost4

morda pa v kakšno kraško jamo jamo (ne postonjsko)
Default avatar

vhh

Pa tudi če ne bo vreme - Vulkanija Goričko - lih za tolk stare pravo doživetje vulkana in prazgodovine.

Večinoma v stavbi - če bo dež, nič ne moti.
Default avatar

Beri naslov

Imate kakšno idejo?
Hvala
Beri svoj naslov teme: 30 julija zna bit kar lepše vreme kot jutri ... hec. Drgač pa mislim, da bi obisk živalskega vrta bil jutri super ravno zato, ker ne bo prevroče. Živali so rajši zunaj če ni vroče .
Default avatar

ajnštajn

Imate kakšno idejo?
Hvala

Z gondolo na Pohorje in pol ure do razglednega stolpa.
Default avatar

nič bati

30 julja je ponedeljek tako da ne bo nikjer prevelike gužve.
Default avatar

Večer

cosmo je napisal/a:
Vreme bo jutri lepše proti vzhodu. Pojdite proti Lendavi, na stolp, v adrenalinski park, rafting po Muri, na Goričko, na gibanico, v Jeruzalem na kosilo in vino,....
Do 30. julija je še ves mesec, za njen izlet jutrišnje vreme nima veze. :-)