Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Hotel Sirena Hvar

Default avatar

Manca P

Pozdravljeni,
zanimajo me izkušnje glede letovanja v hotelu Sirena na Hvaru.
Hvala za odgovore:)
Default avatar

odvisno kaj hoces

Manca P je napisal/a:
Pozdravljeni,
zanimajo me izkušnje glede letovanja v hotelu Sirena na Hvaru.
Hvala za odgovore:)
Ce hoces res skromno namestitev na Hvaru, potem ja, ne vem pa, ce cena upravici to skromno namestitev.

Drugace ti na Hvaru priporocam Senses Resort pri Vrboski, obnovljen hotel in cena solidna.
Default avatar

Lanihvar

Mi smo bili lani v tem hotelu. Glede na nizko ceno res ne mores pricakovati luksuza. Hrana cel teden eno in isto. Saj ne recem, da je bilo zanic. Ampak pred lani smo bili v medeni v trogirju in se sirena na hvaru lahko skrije. Tudi sobe so zelo skromne. Se najvecji vtis je na nas naredilo kristalno cisto morje na plazi.
Default avatar

pohodnica nepr

Bila lani v tem hotelu. Hotel ima 2 zvezdice, preproste sobe, ki pa imajo celo TV, klimo in sef, balkon. Hrana mi je bila OK, sem že jedla bolje, pa tudi slabše že kje. Lokalne pijače neomejeno. Še posebej mi je tudi všeč, ker ima ta hotel all inclusive bar na plaži. (povsod, razen dražjih variant, sem morala kar do hotela po pijačo, čeprav ni daleč se ti marsikdaj ne ljubi). Popoldne lahko dobiš še pico, če si lačen. Imaš tudi supe, pa kajake, pa še kaj. Sama ne koristim. :) No, zunanji bazen je pa res kr neki. Bi bilo vseeno, če ne bi napisali. Všeč mi je, ker lahko greš na sprehod do Hvara. (cc. 3 km). Vozi pa tudi nekajkrat dnevno hotelski kombi. Bila je tudi vsak večer glasba. ( Mislim pa, da je to bilo v sklopu Relax kluba, kot tudi razne animacije, tekmovanja). Na plaži so tudi ležalniki.
Meni je bilo vsekakor všeč, grem tudi letos konec avgusta. Za vse kar sem napisala, tudi s prevozom ( sedeš v avtobus, vmes se prestaviš na trajekt, prtljago daš ven iz avtobusa pred hotelom) sem plačala 400 evrov. Sicer first minute.
Edino, če kdo težko hodi, je malo problem, ker je treba v jedilnico po malem klančku, pa, če si kje v vrhu despadanse je nekaj stopnic.
Priporočam, s tem, da ima hotel 2 zvezdice in pač ne moreš pričakovati nekaj luksuznega. Da te ne moti, če je kaj opraskano, kakšna ploščica počena npr. Za ta denar nudijo veliko. Največ za poceni all. inclusive variante na Hrvaškem. ( ne moreš pa primerjat z Bolom, Cavtatom npr. )
Default avatar

2 ali 4

Lanihvar je napisal/a:
Mi smo bili lani v tem hotelu. Glede na nizko ceno res ne mores pricakovati luksuza. Hrana cel teden eno in isto. Saj ne recem, da je bilo zanic. Ampak pred lani smo bili v medeni v trogirju in se sirena na hvaru lahko skrije. Tudi sobe so zelo skromne. Se najvecji vtis je na nas naredilo kristalno cisto morje na plazi.
Ne moreš primerjati Medene, ki ima 4 zvezdice s Sireno, ki ima 2. Toda za nekoga, ki nima veliko denarja dobi v Sireni največ za svoj denar.