Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Dopust

Default avatar

Mojeemi

Prosim za mnenje.
Sem samohranilka na docialni (predvidevam, da bodo eni popenili, ces samohranilka pa hoce na morje, ma naj bo tiho in crkne, saj izkorisca drzavo )

Moram vprasati:
Bi rada sla na morje, slovensko ker bova sla z sinom busom, ali je prevec rizicno, da gremo npr. V Izolo in potem tam poisceva prenocisce?!
Kako je kaj s tistimi hostli?
Je to primerno za otroke za par dni?
Resno sprasujem, dla bi z enim otrokom starim devet let.
Hvala, ce imate kaksen nasvet kam vprasat za prenocisca v Izoli, Ankaranu ( se posebej, ker mi je vsec ) prooosim lepo za info
Hvala
Default avatar

Dolan

vsekakor si prej zrihtej prenocisce - booking.com - valda ne bos v soboto ob 12h skakala po izoli od vrat do vrat?!

drugace pa preveri vso p0nudbo na kuponko, ipd strani...

ali pa kaksne toplice... ceprav zdej v high sezoni dvomim da je kej ugodnega
Default avatar

Dolan

vsekakor si prej zrihtej prenocisce - booking.com - valda ne bos v soboto ob 12h skakala po izoli od vrat do vrat?!

drugace pa preveri vso p0nudbo na kuponko, ipd strani...

ali pa kaksne toplice... ceprav zdej v high sezoni dvomim da je kej ugodnega
Default avatar

še moje

Glede na to, da nimaš službe je bolje da greš izven sezone, saj nisi vezana na dopuste. Poleti je tud lažje najti kako priložnostno delo ter boš lahko zaslužila.
Default avatar

beri

še moje je napisal/a:
Glede na to, da nimaš službe je bolje da greš izven sezone, saj nisi vezana na dopuste. Poleti je tud lažje najti kako priložnostno delo ter boš lahko zaslužila.
Otrok je star 9 let, torej je vezana na šolo oziroma šolske počitnice ...
Default avatar

marjeticamarjetka

Definitivno rezerviraj prej, bo bolj ziher pa še ceneje... Malo pobrskaj po spletu, kakšen apartma se bo sigurno našel.
Default avatar

Kapacitete

Mogoce poguglas za pocitniskimi kapacitetami slovenskih podjetij. Menda ima policija vcasih prazno v strunjanu pri križu. Pa kak kamp.