Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Najlepsi del Slovenije je?

Default avatar

Jazz

Marsikje. Sigurno ga ne peljem na nic posebnega Bled, Bohinj je veliko lepsi. Krasno je Goricko, nekatera mesta, Velika planina ... veliko je lepega.
Default avatar

Extrasonce

PolnaSalcka je napisal/a:
Ne gre samo za Slovenijo, ki je kao po naše najlepša dežela na svetu in najraje imamo, da nam tujci rečejo: imate najlepšo državo. Na to izjavo so že naučeni.

Naj mi nekdo pove, katera država ni lepa?

Zame je lepo tam, kjer ne srečam in vidim turistične drhali.

Kakšne sorte je tvoj gost, mi vsaj tukaj ne vemo. Sigurno mu bo urejena turistična kmetija bolj všeč kot kao turistični biseri pri nas.....ki to sploh niso.
Default avatar

Chocolattt

Najlepši del Slovenije.....tam, kjer ni mona? ;)
Goste iz tujine bi (in sem) peljala mal na Gorenjsko, mal na Primorsko...ravno toliko, da jim ni bilo nič jasno, kako v tako kratkem času od morja do gora, in kako se povsod odlično jé, in so vsi iskreno prijazni.
Default avatar

Pravi slovenc

Brijoni in Plitvicka jezera.
Default avatar

Xrobe

Povsod je lepo, doma je najlepše.
Kako se otresti mona?
Kamorkoli grem posod gre z mano.
Default avatar

rožmarinkaminka

Definitivno Prekmurje - čisto premalo pozornosti je deležno, tam je prelepo :)
Default avatar

gfsfsffsfsfs

gost žblj je napisal/a:
Najlepši del Slovenije je vsekakor Ljubljana :-)))
Default avatar

gost žblj

gfsfsffsfsfs je napisal/a:
Tudi takšni imate pravico živeti!
Default avatar

maycheekaa

Cela Slovenija je lepa in za obiskati! Največji čar ima pa definitivno Primorska :)
Default avatar

itd itd itd

Gorenjska (Bled, Bohinj) in Postojnska jama. Krajev kot je Ljubljana imaš po Evropi cel kup. Kar se pa slovenske obale tiče, je pa bolje, da tujca raje pelješ v bližnje Benetke.
Default avatar

kofi

Vsak predel ima svoj čar, Slovenija je prelepa in ni čudno, da je čedalje več turistov..

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net