Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Najlepsi del Slovenije je?

Default avatar

PolnaSalcka

Kateri del Slovenije vam je najlepši. In kam bi pelajli osebo, ki prihaja iz tujine? Kaj menite da bi bilo tujim gostom pri nas najboljš všeč ali drugače kot nekje drugje?
Default avatar

Cungalunga

Zagotovi tisti, kjer ne zivi nihce😂
Default avatar

Extrasonce

PolnaSalcka je napisal/a:
Haloze so brez konkurence.
Default avatar

QBR

Ambrus, Žabja vas, Škocijan,...

goridoli

Najlepši je en košček Gorenjske, samo ne povem, kateri, ker potem bodo vsi navalili tja. :P

Saj se hecam.

Drugače je pa Slovenija tako lepa, da kamorkoli pelješ turiste, ne moreš zgrešit. Po mojem bi jim bilo všeč - naj gre za očarljiva srednjeveška mesteca, kot sta Kamnik ali Radovljica, naj bodo gore na Gorenjskem ali ravnice v Prekmurju, naj bodo konec koncev tudi vse priljubljene turistične točke (Bled, Postojna, Portotož) - če odšteješ obljudenost in gužvo, so to zelo lepi kraji.
Reke, polja, hribi, travniki, mesta.
Sploh pa v tem pomladnem času, ko vse cveti, ma ne moreš zgrešit. :)
Default avatar

Zebrra

Itak da Ljubljana.
Default avatar

Bovec

z okolico...ni primerjave, daleč najlepši košček Slovenije, potem Kranjska Gora z okolico, Bled, stara Ljubljana, Kras
Default avatar

GBSI

Goriška Brda
Default avatar

samo2345

Zame okolica bovca, okolica bohinja, jezersko in kras....
Default avatar

bem-vindo

meni je najlepše Posočje, tujcem mogoče lahko razkažeš mesta, Lj, Mb, Ptuj, Piran..
Default avatar

Bela krajina

Meni je od nekdaj zelo všeč Bela Krajina s Kolpo, mojo najljubšo reko. Tudi ljudje so tam prijazni, vsaj do turistov. Poznam tudi nekaj zelo v redu ljudi s tega konca. Sem pa iz Ljubljane in sorodstveno nimam nobenih vezi z Belokranjci.
Default avatar

ext

PolnaSalcka je napisal/a:
Glede na to kam se valijo reke pločevine te dni, bi ugibal, da nekje južno od meje:-))
Default avatar

jaz vem jaz

na Jezerskem pri jezeru oz. za jezerom je ena taka dolinca, ki mi vedno jemlje dih
Default avatar

hhm

QBR je napisal/a:
očitno ne veš da se Škocjan piše brez tistega "i" in da je Dolenjska res najlepši del Slovenije.
kljub ciganom...
Default avatar

Una gatta

Vsak del Slovenije je po svoje lep. Pelji ga v stari del Lj, Mb, Ce. Tudi Bled in Primorje (Kp, Piran, Sečovlje...) Slovenija je res lepa, tako da je povsod nekaj za videti. Tudi MS, celotno Prekmurje je lepo, predvsem Goričko.
Default avatar

blabalabla42334

V Beli krajini je preveč turkov, primorci so zafrknjeni, pa tudi kaj dost nimajo za pokazat (hrana je vsa Italijanska, pokrajina tudi ni bogvekaj). Vse ostalo v Slo. je pa vredu.
Default avatar

QBR

hhm je napisal/a:
Važno je, da si razumel. Tisti vsiljivi "i" tu sploh ni pomemben.

Cockpit

Una gatta je napisal/a:
Se podpisem! :)
Default avatar

gost žblj

hhm je napisal/a:
Drugi dve črki b QBR-jevem imenu pomenita BRAJDIČ, tako, da desc obvlada!☺☺☺
Default avatar

Malishka123456789

Turki v Beli krajini? A si malo zamešal letnice? Da ti pomagam; sedaj smo v letu 2018.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net