Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

5terre - nekaj me zanima

Default avatar

Turam

Šli bi po 3.maju. Imamo radi veliko ljudi, da se nekaj dogaja, ne pa gužve. Mal cvikamo it. Ve kdo kako je v tem času.
Default avatar

Tara_S

Gužva je. Je pa vredno videti. Bolj kot gužva pa je problematično morje - ker se na eno stran ponavadi turiste pelje z ladjico. In če je preveč valovito, ladjica ne more pristati v vseh mestecih.
Default avatar

ali pa vlak

Tara_S je napisal/a:
Gužva je. Je pa vredno videti. Bolj kot gužva pa je problematično morje - ker se na eno stran ponavadi turiste pelje z ladjico. In če je preveč valovito, ladjica ne more pristati v vseh mestecih.
Najbolj zanimivo je v eno smer it peš. V drugo pa lahko greš z vlakom namesto ladjico.
Gužva po mestecih je pa huda. Peš pot je pa ok.
Default avatar

Turam

Je pa to kar velik finančni zalogaj za 3x prenočit: 100€bencin, 90€cestnine, 100€ v kempu s šotorom, 100€vlakec, hrana,...se bližamo 500ki
Default avatar

idfps

Po 3. maju bo po moje prvomajski ruker že mimo. Mi smo šli med prvomajskimi, pa je bilo čist okej, sploh ni bilo pretirane gužve. Res pa je bilo to pred kakimi 5 leti, zdaj je menda huje. Med kraji smo se vozili z vlakom. Po moje je največji problem, ko se mednarodnim gostom pridružijo še Italijani. Takrat je pa kolaps sistema. Poceni niso taki heci, je pa nepozabno. :)
Default avatar

BTDT

Bil pred leti tam... Pešpoti delno zaprte, folka pa ni bilo preveč. Cene hrane so pa destinaciji primerno - zasoljene.
Kljub temu se rad spomnim na ta izlet.
Pa ne pozabiti - tudi za hojo po pešpoti je potrebno plačati vstopnino.
Default avatar

idfps

BTDT je napisal/a:
Bil pred leti tam... Pešpoti delno zaprte, folka pa ni bilo preveč. Cene hrane so pa destinaciji primerno - zasoljene.
Mislim, da je večina pešpoti zdaj zaprtih.
Default avatar

BTDT

idfps je napisal/a:
BTDT je napisal/a:
Jep... pospravijo podore kamenja in ograjo do začetka poletne sezone. :/
Default avatar

idfps

BTDT je napisal/a:
idfps je napisal/a:

Jaz sem brala, da naj bi bila večina zaradi trum turistov do nadaljnega zaprtih. Jih trenutno ne obnavljajo.
Default avatar

BTDT

idfps je napisal/a:
BTDT je napisal/a:

Jaz sem brala, da naj bi bila večina zaradi trum turistov do nadaljnega zaprtih. Jih trenutno ne obnavljajo.
Eh... pa saj je to "lungomare" tip poti. Večina ljudi, ki pride tja, si želi prav to: Prehoditi vso pot med tistimi lepimi mesteci...
Škoda...
Default avatar

Turam

Ja kaj je zdej, so prehodne al niso?