Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise?

Ankaran in mobilne hiške

Default avatar

bijonc

je že kdo bil v mobilnih hiškah v Ankaranu- smo 4 članska družina in bi radi za praznike šli na SLO obalo. Prosim za vaše izkušnje

hvala
Default avatar

težko bo

Dvomim, da je še kaj prosto za praznike. Za poletje je pa itak že zdavnaj vse zasedeno.
Default avatar

taxxi3

Pozdravljeni.

Lansko leto smo bili z otrokom prvič pa prav tako zadnjič. Vzel sem kupone preko 1nadan.si , sama lokacija ni tako napačna, sploh poleti, je sicer blizu bazen a na morje lahko pozabiš, ni kaj za hvalit, od sprehodov imaš kaj težko, mogoče malce levo in desno ob plaži kampa, če pa želiš kaj veš, pa moraš nazaj gor do ceste in po pločniku do kopra, če pa poudarim temo pogovora na same hiške pa sama katastrofa, že pri vstopu je bila čistoča obupna, na tleh šopi las - posodo sem lahko še enkrat pomil, ker ni bilo ne vem kaj, že sam obup me je bil pogledati kopalnico a na srečo tam vse odlično urejeno. Sama hiška pa ob premikanju po njej ( pa nimam veliko kg- 74),ni bila stabilna in si imel občutek, da na eno stran te "hiške", ko stopiš, se je le ta nagnila. Po pritožbi na recepciji pa mi odvrnejo, da sedaj je počasi konec sezone in zato je takšno stanje. Zanimivo
Skratka, to so moje oziroma naše družinske izkušnje. Upam, da boste, če boste - dobili kakšno drugačno hiško a dvomim, ker večina je zakupljenih, te ki oddajajo pa so ostale nekje na sredini, ko se pripelješ v sam kamp.

No, ko pa sva bila leto dni nazaj v mobilni hiški v novem gradu, kam sirena- to pa je bilo nekaj popolnoma drugega, pa ne, da hvalim sedaj hrvaško in jo dajem pred nas, a vseeno roko na srce, bilo je odlično , bila je mogoče cena malenkostno dražja a nič kaj, res pa je tudi da so cene mobilnih hišk, ko sva bila v novem-gradu še realne, potem po tistem letu in po iskanju lanskega leta pa so cene teh hišk močno poskočile v nebo in tudi letos ne bo kaj drugače :)

Srečno in lepe praznike vam želim