Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Gardaland - karte

Default avatar

Prvimajjjjj

26.4. se odpravljamo v Gardaland. Zanima me, če so karte na 1nadan po 33 eur najcenejše ali se da dobiti kje še kaj ceneje? Npr. 1 + 1 gratis, tako kot je v Londonu za razne atrakcije.
Bomo pa v kampu - če mogoče kdo ve, če so tam cenejše karte? Smo pa 4, tako da vsak popust prav pride.
Hvala.
Default avatar

Polna luna

Prvimajjjjj je napisal/a:
26.4. se odpravljamo v Gardaland. Zanima me, če so karte na 1nadan po 33 eur najcenejše ali se da dobiti kje še kaj ceneje? Npr. 1 + 1 gratis, tako kot je v Londonu za razne atrakcije.
Bomo pa v kampu - če mogoče kdo ve, če so tam cenejše karte? Smo pa 4, tako da vsak popust prav pride.
Hvala.
Kelogg izdelki so lani na hrbtni strani škatel imeli popuste, mislim da 1+ 1 gratis.
Default avatar

Polna luna

Polna luna je napisal/a:
Hvala.
Kelogg izdelki so lani na hrbtni strani škatel imeli popuste, mislim da 1+ 1 gratis.
Popusti pa so še letos vnovčljivi. Lahko, da se prodajajo v trgovinah.
Default avatar

MsOlivija

Kaj pa te karte na uradni strani od Gardalanda?

https://www.gardaland.it/en/tickets/gar ... k/#sez3113
1-DAY TICKET PRESET DATE
Cena 32,50€
Pick a date for your visit to Gardaland Park and purchase the ticket at least 7 days in advance: you'll instantly save € 8.00! Print your ticket at home and enter without waiting at ticket office.
Default avatar

prezzemolo

Mi smo bili lani novembra, imeli smo 50% popusta s kuponom iz Kellogs žitaric (kupila v Sparu) in je ena karta prišla 20.25 eur (polna je 40.50 eur). Glede na to, da nas je bilo 5, se je krepko izplačalo :)
Default avatar

Teyla

Nam se je kot najbolj racionalna izbira izkazala letna karta, saj smo jo potem izkoristili še oktobra.
Trenutno je 49 €.
Default avatar

Prvimajjjjj

Hvala. Bom pogledala, če tole na kosmičih še obstaja.
Na uradni spletni strani je pa taka cena za določen datum, a ne, česar pa ne bi - če bo dež, bomo rajš šli kdaj drugič in tokrat kar naprej v Toskano.
Default avatar

international labour day

Samo dobromeren nasvet -ne rinite za prvomajske v ta park, ker se boste več načakali, kot nazabavali. Cela Evropa rine tja za ta praznk.....
Default avatar

Prvimajjjjj

Saj sem napisala, da gremo 26.4. Računam, da takrat še ne bo guzve.
25.4. od doma, ob Gardskem prespimo, gremo 26. v park, pol pa 27. naprej v Toskano.
Default avatar

Točen datum

25.4. od doma, ob Gardskem prespimo, gremo 26. v park, pol pa 27. naprej v Toskano.
Podala si točen datum kdaj greste, ena ti je dala link za cenejšo karto, če veste točen datum. Pa si jo neprijazno zabila. Tu spet pišeš o točno določenem datumu. A ti sploh veš kaj hočeš?

Na vsak dobro nameren nasvet, se odzoveš z napadom. Nisi prijazna oseba.
Default avatar

Polna luna

Na uradni spletni strani je pa taka cena za določen datum, a ne, česar pa ne bi - če bo dež, bomo rajš šli kdaj drugič in tokrat kar naprej v Toskano.
Da boš lažje iskala, ti pripenjam stran, kjer je prikazan ta kupon s hrbtne strani embalaže Kellog's izdelkov.

Popust velja do 30.6., en kupon je za do 5 ljudi za 1 dan.

https://www.parkerlebnis.de/kelloggs-fr ... 38020.html
Default avatar

Prvimajjjjj

Polna luna je napisal/a:
Da boš lažje iskala, ti pripenjam stran, kjer je prikazan ta kupon s hrbtne strani embalaže Kellog's izdelkov.

Popust velja do 30.6., en kupon je za do 5 ljudi za 1 dan.

https://www.parkerlebnis.de/kelloggs-fr ... 38020.html
Najlepša hvala :-) Upam, da jih še prodajajo.
Default avatar

Točen datum

A ste res vsi navajeni brezobraznosti, da je niti ne opazite več?

Tale avtorica zelo prikrito zabije. Pa gremo od njenega prvega posta dalje:
Hvala.
Nikjer ne piše, da v primeru dežja ne bodo šli. Dobila je prijazen post za nakup karte na datum, na katerega je odgovorila:
Tist "a ne" je jebanje v glavo. Eni ste ga tako navajeni, da tega ne opazite več. Ton tega odgovora je zabijanje, in se ven vleče z dodatnimi info, ki jih v začetku sploh ni podala.

Ko ji je druga napisala nasvet, da je v času prvomajskih gneča, je avtorica napisala:
Saj sem napisala, da gremo 26.4.
S tem tonom zabije to drugo avtorico "saj sem napisala" kar se bere: "česa ne razumeš" in hkrati spet poudari točno določen datum kdaj grejo.

Ko je bila avtorica soočena s svojim grdim obnašanjem, je ponovno reagirala napadalno: "ste z drugega planeta...svetujem pomirjevalo" kar kaže na osebo, ki ni vajena, da ji kdo postavi ogledalo in jo opomne, da se tako ne obnaša.

Na prijazne odgovore se odgovori s prijaznostjo. Osnovni način komunikacije.
Default avatar

27 april

Mi ze 8 leto zapored obiscemo gardaland 27.4. V 8 letih na ta dan se nikoli ni bilo guzve. Lani smo bili 2x. 27.4 in 3.9. Prvic je bilo lepi vreme, drugic pa je bilo oblacno. Vmes je parkrat dezevalo. Ampak nas to ni zmotilo. Smo kupili njihove palerine (10€) in se zabavali naprej. Tudi guzve ni bilo. Res pa je, da ce dezuje, ne obratujejo nekatere naprave
Default avatar

ni suma o neprijaznosti

Točen datum je napisal/a:
A ste res vsi navajeni brezobraznosti, da je niti ne opazite več?

Tale avtorica zelo prikrito zabije. Pa gremo od njenega prvega posta dalje:
Hvala.
Nikjer ne piše, da v primeru dežja ne bodo šli. Dobila je prijazen post za nakup karte na datum, na katerega je odgovorila:
Tist "a ne" je jebanje v glavo. Eni ste ga tako navajeni, da tega ne opazite več. Ton tega odgovora je zabijanje, in se ven vleče z dodatnimi info, ki jih v začetku sploh ni podala.

Ko ji je druga napisala nasvet, da je v času prvomajskih gneča, je avtorica napisala:
Saj sem napisala, da gremo 26.4.
S tem tonom zabije to drugo avtorico "saj sem napisala" kar se bere: "česa ne razumeš" in hkrati spet poudari točno določen datum kdaj grejo.

Ko je bila avtorica soočena s svojim grdim obnašanjem, je ponovno reagirala napadalno: "ste z drugega planeta...svetujem pomirjevalo" kar kaže na osebo, ki ni vajena, da ji kdo postavi ogledalo in jo opomne, da se tako ne obnaša.

Na prijazne odgovore se odgovori s prijaznostjo. Osnovni način komunikacije.
Res je. Toda tebe še nikoli ni bilo zaslediti, kadar se tukaj par multinickov spravi na kakšno osebo z res žaljivimi komentarji. Zato takšne dopise hrani za takšne osebe.

V odgovorih avtorce ni zaslediti suma o neprijaznosti.
Default avatar

Dadi444

Pozdravljen,
ali ste rabili pokazati osebni dokument, saj piše v drobnem tisku za katere države je veljaven kupon in Slovenije ni med njimi?
Default avatar

je tako

Seveda potrebuješ dokazilo iz katere države si, drugače ne bi bilo drobnega tiska.
Default avatar

tamyzv

Zanima me v zvezi s tem kuponom iz kosmičev Kellogs. Zadaj piše, da je popust samo za državljane določenih držav, Slovenija ni navedena. So vam kljub temu upoštevali popust?
Default avatar

jennyA

Joj, enkrat bi res morala še enkrat v Gardaland, ne bi nič škodilo nekaj otroške zabave za kakšen dan :)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net