Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Dopust na hrvaškem je najcenejši

Default avatar
Itak,da nategujejo ljudi s cenami pa še o kvaliteti bi se dalo debatirati .
Default avatar
Meni je tole vaše "nadmudrivanje" zelo zanimivo.
Kajti nekako se poskuša s to temo in v povezavi z drugimi temami dokazati, da je najcenejše tudi najboljše in najkvalitetnejše. Obenem najnižje cene in najlepše morje, plaže...

Še dobro, da so na hrvaškem doslej bili rahlo tumasti. Najlepše bi jaz vam ornk zaračunal.

No pa saj vam bodo, kmalu, morda že naslednje leto. Nič več ne boste nogic namakali zastonj. Že dolga leta na hrvaškem govorijo, da želijo spremeniti strukturo gostov in iz masovnega preiti na ekskluzivni turizem.
In tukaj imajo hrvati vso mojo podporo. Kvaliteta se plača. :-))
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
There are only five things we need in life:
- good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK
(whatever you thinking is right)

Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.
Default avatar
Torba kam je napisal/a:
1500 do 2000 za 4 Nasa druzina ima 3 najstnike. Torej pod 2500 tez j o. Sploh, ker junija zaradi obveznosti ne moremo iti. Poleg tega pa 2 potrebujeta poseben prehranskivrezim. torej ali res dober hotel, ker prehranjevanje na ulici odpade ali apartma plus rentan avto. Ni sans, da pridemo cez za 2000 do 2500 vse skupaj za 10 ali 12 dni tujine. Za 3000 in vec si pa ne moremo privosciti.
Default avatar
Watamaro je napisal/a:
Če bodo podražili, kam bodo mone hodile poceni na morje. Pa hr je slovenski sindikalizem.
Default avatar
To je tako kot pravijo,da je Lj.najlepše mesto(sem iz tu).Ja tisti,ki še ni bil nikjer pa res to lahko trdi.Je lepa ni pa najlepša.
Default avatar
Če bodo podražili, kam bodo mone hodile poceni na morje. Pa hr je slovenski sindikalizem.
[/quote]
Ne samo poceni ampak nebo več najlepših plaž,najboljše hrane,borovcev,jugo muzike,najboljšega vremena......
:)
Default avatar
Lepo ampak je napisal/a:
600€ teden. Za ta denar sem 3 tedne na Hrvaškem.
Default avatar
Ramzes II je napisal/a:
Lahko si tudi z manj, če misliš da je v tem fora. V treh tednih počitnic zapravim krepko čez 10.000 Eur pa zaradi tega ne delam scen.
Default avatar
600€ teden. Za ta denar sem 3 tedne na Hrvaškem.
[/quote]

Nekako ti ne verjamem,da te vse pride 30 eu.Nikoli!
Default avatar
Dokaži je napisal/a:
Nekako ti ne verjamem,da te vse pride 30 eu.Nikoli!
[/quote]
Pardon 300eu
Default avatar
Dokaži je napisal/a:
Pardon 300eu
[/quote]

Danes se mi pa dogaja.Ne verjamem da daš 600 eu.
Default avatar
Dokaži je napisal/a:
Danes se mi pa dogaja.Ne verjamem da daš 600 eu.
[/quote]

No, 3 ravno ne, 2 pa ziher.
Default avatar
Ramzes II je napisal/a:
No, 3 ravno ne, 2 pa ziher.
[/quote]

2 na bogato.
Default avatar
Ramzes II je napisal/a:
2 na bogato.
[/quote]

Kdor enkrat zlaže, vedno laže....na bogato pomeni 1 pir na teden...hahaha
Default avatar
Pozdrav, iznajmljujem apartmane u Metajni na otoku Pagu, 10km udaljeno od zrča.
Grupu na facebooku sam napravio na Češkom jeziku, pa uđite u grupu tko želi. Tu možete vidjeti slike: Ako vas bilo koja informacija zanima mogu vam je dati preko tog facebook profila. Veliki popusti za grupe ljudi u predsezoni i podsezoni! Apartmani prvi red do mora
https://www.facebook.com/groups/1606392 ... oup_header
Default avatar
zakaj vi pejdavate uopšte na dopusta u cro i onda donesavate doma ovoga betega....

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net