Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Rakitna - res lepo prosim

Default avatar

nekaj novega

Kaj se da počet v nedeljo v Rakitni.

Samo, da olajšam delo eni moni, da ji ne bo treba danes odpreti še ene teme. Da ji prišparam delo.
Default avatar

Z Rakitne

Greš se sankat pozimi, ali pa okrog jezera, ali na kavo čaj pizzo v hotel ob jezeru, ali peš po cesti , ali tek na smučeh, ali sneženega moža delat... maš zabave kolikor češ. Poleti pa da ne govorim.)))
Default avatar

brklc

Loh greš medveda dražit. Vem za brlog blizu.
Default avatar

hahahaha.....

nekaj novega je napisal/a:
A veš da tista mona danes ne bi odprla te teme, ker je šla.................................

na Rakitno! :-)))))))))))
Default avatar

naj zgine na rakitno

Ko bi bilo vsaj res. Sam sprašuje, teži, najeda...
Default avatar

paradoksss

kaj pa če si v resnici ti tista mona, ki odpira teme?
Default avatar

Popay

Dober si se spomnil avtor/ica, hehe.
Default avatar

drsanje?

Z Rakitne je napisal/a:
A drsanja na jezeru ni več? Ko sem imela male otroke smo večkrat drsali na jezeru.
Default avatar

danes bili gor

Še parkirat se ni dalo, toliko ljudi je bilo gor. Ogromno se jih je drsalo na zeledenelem jezeru, veliko smo jih srečevali na krožni potki okoil Rakitne, kar nekaj smo jih videli na različnih travnikih se kepati, delati snežake, na nekaj osojnih koncih so se tudi sankali. Ob jerezu pa so se mnogi nastavljali prvemu letošnjemu sončku in uživali v družbi.
Default avatar

Jerneja2

Danes sem bila z otroci gor na Rakitni. Smo se kopali, zvecer pa smo hoteli nekaj pojest. Natakarica nam je povedala,da so kuhinjo zaprli ob 18h. Pa na šipi jasno piše,da restavracija dela do 21h. Kako jim pade na pamet na zadnji lep pocitniski vikend kihinjo zapreti takorekoc sredi dneva! Lastnica mora biti cisto cez les.
Default avatar

žalost

Na Rakitni bi se lahko dogajalo marsikaj, kraj bi se lahko lepo razvijal, ampak lastniki hotela so samo pobasali subvencije, zgradili hotel (ker so mogli nekaj dati od sebe, pokazati) in to je to. Ni jim v interesu, da bi zadeva zaživela, oni samo izpolnjujejo minimum iz razpisnih pogojem, toliko, da jim ni treba vračati subvencije.
Upam, da bo hotel in okolica kmalu prešla v roke kakšnim podjetnim ljudem, ki bodo poskrbeli, da se bo kraj začel turistično razvijati.
Še jezera se jim ne ljubi očitisti. Pred leti se je bil užitek tam kopati, na jezeru so bili pedolinoti, brunarica je živela, dogajalo se je. Danes pa nič od nič.
Default avatar

žalost

In glavno je da so postavili parkomat $$$$$$
Default avatar

jerneja3

Mislim, da parkomata ni postavila lastnica hotela, ker tisto zemljišče ni njeno. Je pa postavila ograjo okrog celega hotela in opozorilne table - Ne travi se ne sme ležati.
Tudi jaz upam, da lastnica proda ta hotel nekomu, ki bo znal kaj narediti z njim. Sedanja lastnica je tako nesposobna, da je kar težko gledati kako tak lep hotel razpada. Ograja ob poti do hotela je tako poškodovana, da je že nevarna saj iz nje gledajo vijaki. Mize in klopi pa se razpadajo. Iz naslona ene od klopi je pred nekaj tedni gledal vijak in sem se napičila vanj. Tisti picopek, ki ga ima pa bi moral imeti prepoved vstopa kamorkoli, kjer so ljudje. Ščije po vogalih hotela, pljuva po piceriji in suši svoje prepotene majice na krušni peči. Bljak. Kako to, da nobena inšpekcija ne naredi nič? Hotel postaja nevaren obiskovalcem tako da dokler se nekaj ne spremeni, bomo mi nosili na jezero svojo hrano in pijačo.
Default avatar

matej222

Lastnica pa se postavi kot petelin pred svojo hiško in od zgoraj komandira svoje osebje in vpije pred gosti. Juhu za tak lokal :) Cene pa nenormalne: 13.90 EUR za orado z razkuhanim krompirjem in 3.90 EUR za ledeno kavo iz tetrapaka in sladoledom s kristalčki ledu :)
Default avatar

marjan_tus

Pa saj če preberete: "Pravilnik o minimalnih tehničnih pogojih in o obsegu storitev za opravljanje gostinske dejavnosti" je jasno, da tisto ni hotel ampak penzion ali pa morda "mini hotel" in da nimajo restavracije ampak okrepčevalnico :)
Default avatar

99razočarana

Se strinjam s predhodnimi komentarji, tak lep kraj kot je Rakitna bi si zaslužil nekaj več. Danes sem bila nad osebjem totalno razočarana, lastnica je arogantna, nečloveška, brez občutka za stranke. Očitno res brez interesa, da bi zadeva zaživi, z njenim odnosom do ljudi bo šlo samo navzdol.
Naša družina je bila kar redna stranka gor, sploh v teh mesecih smo radi pobegnili gor pred meglo:)
Rakitna je krasna za vikend izlet, ampak od danes si malico vzamemo s seboj :) v tem hotelu me, vsaj dokler bo ta lasnica, ne vidijo več.
Default avatar

nekaj_novega_na_rakitni

Če greste gor med vikendom, vam hrane ni več treba nesti s seboj. Od letos poleti je na Rakitni na voljo Kuhinja Krušič z dobro ponudbo hrane in pijače :) Žal delajo le med vikendi in če je vreme lepo. Saj če dežuje, pa itak ne greste gor.
Hotel Rakitna pa ratuje vedno slabši po ponudbi in kvaliteti tako da se strinjam z vami glede tega, da tja ne hodite več. Tudi mi ne že dolgo :)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net