Forum: Kam in kako na počitnice

Se odpravljate na morje ali smučišče? Ali pa ste se od tam že vrnili in bi radi delili svoje vtise? Za več vsebin obiščite portal Potovanja.Over.Net

Sardinija-jug

Odgovori Nova tema
Default avatar hellas 20 Apr 2017 10:20

Junija gremo na Sardinijo in bi bil kakšen namig dobrodošel. Letimo pa v Cagliari in imamo avto za 1 teden, držali bi se samo juga. Kje se splača jesti, katere so najlepše plaže, kaj je za videt v Cagliariju,..

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo

Prikaži citathellas napisal:
Junija gremo na Sardinijo in bi bil kakšen namig dobrodošel. Letimo pa v Cagliari in imamo avto za 1 teden, držali bi se samo juga. Kje se splača jesti, katere so najlepše plaže, kaj je za videt v Cagliariju,..
Lepo pozdravljeni,
poglejte med sorodne vsebine. Mogoče boste tam našli kakšen odgovor.

Lep dan.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anja V.

Potovanja.Over.Net
Forumi
FB: Potovanja.Over.Net

Default avatar hellas 20 Apr 2017 14:28

Draga AnjaV hvala za namig! Res že kar nekaj piše, ampak nič konkretnega glede gostiln in bolj za severni del.

Lep pozdrav.

Default avatar tripadvisor 21 Apr 2017 09:41

Jaz gostilne običajno preverim na tripadvisorju, še zmeraj so se tiste ocene nekako skladale z mojimi. Oziroma, če je na tripadvisorju dobra ocena, skoraj ne moreš falit. Sicer pa za Italijo na splošno velja, da se zelo dobro in poceni je v kakšnih "delavskih" kantinah, kamor domačini hodijo na malice/kosila. Preizkušeno že večkrat.
Mi smo se v Cagliariju ustavili bolj spotoma, za daljši sprehod, lušno mesto in se v tisti konec še vrnemo. Tudi glede znamenitosti, plaž in še česa ve tripadvisor veliko. Pa še kakšna spletna stran Cagliarija, Sardinije.
Smem vprašat, kje boste nastanjeni?

Default avatar hellas 21 Apr 2017 12:44

Quartu sant Elena

Default avatar hellas 21 Apr 2017 12:47

Še to...saj na netu je vsega še preveč, kar se info tiče. je fajn zvedet kaj od koga, ki je stvari sam pred kratkim preizkusil in mogoče ima še kakšen namig kaj si ogledati. Pa še kakšno se reče s to potjo ;-)

Default avatar tripadvisor 25 Apr 2017 12:05

Prikaži citathellas napisal:
Quartu sant Elena
Hvala.
Sem mislila bolj konkretno. Sem pred časom tudi brskala za kakšnimi namestitvami na tistem koncu, ampak sem hotela bit ob morju in nisem našla nič pametnega, tako da potem tudi letalskih kart nisva vzela.
Ko se grem jaz potepat okoli, malo preletim spletne strani, malo poklikam po forumih, včasih dobim kako idejo, sicer mi je pa v največje veselje, da sama raziskujem in hodim okoli po trenutnem navdihu. Če nekdo na forumu napiše, to je pa fajn, nujno je treba videt, kako naj vem, da bo všeč tudi meni?
Seveda pa lahko kljub temu kakšno rečemo :)

Stran 1 od 1
Na vrh