Potovanja.Over.Net

Popotniški nasveti

Praktični nasveti za popotnike, da se potovanje ne bo sprevrglo v nočno moro. Kaj je pametno vedeti preden odrinemo novim dogodivščinam naproti?

Turistična agencija Palma

Default avatar

dddr1

Pozdravljeni,

ali je že kdo potoval s TA Palma? Vesela bom vaših izkušenj. Je bil kdo z njimi v Jordaniji/Siriji?

Hvala in bodite v cvetju.
Default avatar

meg**

Zdravo!

Mi smo bili preko palme lani na dopustu na Hrvaškem in smo imeli zelo dobre izkušnje z njimi. V končni fazi je bilo vse še bolje, kot smo pričakovali. Tako, da z moje strani samo pohvale. Res pa je, da smo bili le na Hrvaškem in samo enkrat....
Default avatar

lili..

mi smo šli sicer na maturanca s Palmo, ampak moram rečt da je blo super. Res dobr poskrbljen vodenje, vodiči zabavni, hoteli vsi supr pa še na ladji je blo fajn, pa sploh ne drago. Od mene skratka same pohvale, sem pa tud jst šla samo enkrat.
Default avatar

Petrca*****

Nam vsako leto organizirajo službene izlete in je vsako leto bp
Default avatar

Selly

Tudi mi smo že potovali s Palmo in je bilo vse b.p.Tudi letos odpotujemo s Palmo.
Default avatar

pomladna1

Tudi jaz sem bila v Španiji s Palmo in bilo je super. Veliko za ugodno ceno. Enkratni vodiči, organizacija in tudi hotel je bil OK. Res da ne ravno letos, a mislim, da so osatli na istem nivoju.
Default avatar

Dejan

Bil s Plamo v Španiji in na nekaj manjših izletih in lahko rečem, da so odlični.

LP
Default avatar

vesnaca

Tudi jaz sem bila na maturanskem s Palmo pred 13 leti.In bilo je ok.Res, da sem samo enkrat s Palmo potovala a nameravam tudi v prihodnje.Vesna
Default avatar

maja+marjana

Tudi mi smo potovali s TA Palma na Sicilijo. Vse je bilo odlično, posebno njihova vodička Aleksandra Mitrovič. Videli smo več, kot smo pričakovali.Marjana
Default avatar

lukec1785

jaz sem lani že potoval s palmo in letos grem ponovno z njimi sem bil zelo zelo zadovoljen. cena, nastanitev, predstavnik fantastično. no lani sem bil v španiji letos pa grem v turčijo
lp
Default avatar

ursikamala

No, jaz imam pa full slabe izkušnje.Prva se je zgodila že kakih 10 let nazaj, ko smo potovali v Španijo in so nam ob prihodu povedali, da je hotel, ki smo ga rezervirali zaseden?!? in so nas premestili v hotel, ki je bil neprimerljiv z izbranim.Pred šestimi leti smo šli z njimi na maturanca-Grčija.Pristali smo na Santoriniji, potem pa bi morali gliserjem do Aten.Ko smo čakali na gliser, je prestavnica sporočila, da je ta pokvarjen in bomo šli z ladjo-jaka fora, z ladjo smo se cjazili več kot 24 ur, nismo imeli ne kabin, ne kje za sedet, obupno! med samo vožjo pa smo srečali kar nekaj prej omenjenih gliserjev flying dolphyn, tako, da je bila tisto očitno samo laž, saj je gliser full dražji od ladje in so hoteli na nas samo prišparati.Da ne govorim o hotelu v Atenah, ki si ne zasluži tega naziva, bi rajš spala v šotoru, če bi ga imela.Od miši, ščurkov, vsega je bilo,....pa ne mislit, da smo šli na neko cheap varjanto, že takrat nas je maturanc prišel nekje okoli 500 tisoč sit.No, in ko sem si rekla, da ne bom več šla s Palmo, sem se letos ponovno zaj....,in sicer kalsika: 2 dni pred odhodom v Turčijo te pokličejo, da ti povejo, da je hotel, ki si ga rezerviral prebookiran in da greš drugam.Na koncu ti pa še pribijejo, da bodi vesel, ker so te sploh poklicali, da lahko bi nam tudi povedali na licu mesta,....mislim, men je čist film poču!!! Zaradi majhnega otroka smo izbirali hotel cel mesec, da je imel res vse kar smo hoteli, pol pa tole,...skratka, zame so oni najbolj neodgovorna turistična agencija kar jih je.Lahko rezerviraš karkoli, pa to sploh nima veze, ker nikoli ne veš kje boš na koncu dejansko pristal.zdaj pa res NIKOLI VEČ S PALMO!
Default avatar

Roman1

Ti imaš pa res smolo!? Jaz sem že nekajkrat potoval s PALMO, blo je super. Vse ti prodajalci že prej povejo. Bili smo prijetno presenečeni. Letovali smo v Turčiji. Alanya.
Default avatar

Mušnica

Z možem sva bila ravno prejšnji vikend s Palmo v Toskani. Z njimi sva potovala prvič in moram povedat, da je bilo prav fantastično. Vodič, ki je bil z nami na poti je bil super - zabaven, razgledan, postregel pa nam je z goro zanimivih informacij. Urnik je bil sicer natrpan, ampak tako pač je, ko se gre gledat umetnostno-zgodovinsko pomembna mesta v tako kratkem času. S Palmo bova zagotovo še potovala.
LP
Default avatar

BjondaNina

Tuda jaz sem si privoščila že nekaj potovan z TA Palmo. V glavnem je bilo vedno vse ok, predvsem Toscana, Avstrija, še nekaj Italije. Pred leti (mislim, da je bilo za prvomajske 2006), ko smo šli v Provanso, pa so nam dodelili neko nezrelo vodičko (baje, da sicer vodi za Kompas), katero smo morali iti čakati iz Lj. na Brnik, ves avtobus!!, da se razumemo, ker se je vračala iz ture po Normanidiji. S tem smo izgubili cca 3-4 dragocene ure potovanja. Za dober začetek smo to nekako vzeli v zakup, potem pa naprej. Bejba ni imela pojma o ničemer. Vso pot je klobasala neumnosti, 5 dni nam je brez prestanka vrtela fr. glasbo z enega samcatega CD-ja, za znoret. Je rekla, da mam mora glasba zlesti v uho. Kar se tiče razlage in vodenja, predstavitve lokalnih zanimivosti – podn. V Cannes-u ni vedela kje je naš hotel, smo se vozili gore-dole in ga iskali več kot dve uri, prispeli v hotel ob 23ih in ostali brez večerje.
Ravno tako je dala napačno smer šoferju, iz Arlesa je namreč vozil v smer Nimes, namenjeni smo pa bili v Aix-en-Provence. In tako dalje...

Je bilo pa s Palmo super!!! v Toscani z vodičko Sandro, nepozabno na Dunaju in v Rimu z vodičem Dejanom.

Nauk: 90% uspeha visi na plečih sposobnega vodiča.
Default avatar

*jst*

Pa še moj "nauk" za uspešno potovanje: organiziraj si sam, kot želiš in kot ti najbolje odgovarja, pa je uspeh 100%.

Sam si prilagodiš, kam greš, kje spiš, kaj si ogledaš, v kakšnem tempu, kdaj in kam greš jest, kakšno muziko poslušaš v avtu... A je lahko še kaj lepšega?
Default avatar

lukec1785

vrnil se iz turčije preko TA palma in fantastično samo lepe besede.
Default avatar

s Palmo

tudi mi smo bili s Palmo v Španiji in imeli krasno vodičko.
Default avatar

klepetulja

Velikokrat sem že potovala s Palmo in vedno je bilo zelo dobro.
Default avatar

joe69

Tudi mi smo letos potovali z Palmo in sicer v Tuniziji, bilo je vse kot so obljubljali, zelo dobro!!!!
Default avatar

lines

Tudi mi potujemo z Palmo že več kot 15 let. Bili v Siriji in Jordaniji Egiptu Djerbi Tajski in še
bi lahko naštevala v glavnem super agencija prijazni ljudje in sploh vodiči.