Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Španija

Default avatar

spain::trv

Nekje v sredini julija, torej na vrhu sezone, se odpravljam na potovanje po Španiji, in sicer me zanimajo izkušnje vseh, ki ste tam bili. Kaj se bolj splača za prevoz po državi: interrail (sem slišala, da je to najdražja varianta), eurodomino ali pa, da kupujem karte za vlak oziroma avtobus kar sproti. Sem ze nekaj iskala po netu in so cene še kar ugodne, vendar pa me zanima, koliko časa vnaprej je treba karto rezervirati, saj res ne bi rada ostala brez karte na dan odhoda glede na to, da je treba hostle rezervirati vnaprej...
Katera mesta so najbolj vredna ogleda?
Pa še to: Andaluzija ali Galicija???
Lp
Default avatar

bojanv::trv

ne vem kako ostali, jaz prisegam na avto in pirineje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lp

bv
Default avatar

matejko::trv

hoj

Za interrail karto ti ni treba nic rezervirat. To vem ker sem jo jaz ze rabu ko sem potoval po Angliji. Ce mislis po Spaniji veliko potovati z vlakom potem je interrail karta zelo primerna. Meni je prihranila veliko denarja. Zal ti glede mest ne morem kaj prida svetovati ker še nisem bil tam. Želim ti pa prijetno potovanje

Lep pozdrav
Default avatar

bostjan::trv

Kje v spaniji bi lahko dobil dumbeka? Al pa kjerkoli blizje afriki :-)
Default avatar

ribica::trv

Jaz sem definitivno za Andaluzijo, dosti stvari je za videt, mesta so prekrasna, dobre zurke, prijazni ljudje......
Default avatar

zavesa::trv

če vprašaš mene, je interrail največji nateg EVER. Razen, če si imaš namen 'ogledati' celo španijo.

PA vprašanje zate... kako si rekla, da je treba vse hostle v naprej rezervirat?!?!?! Tole prvič slišim. Res pa je, da je moja izkušnja potovanja po Španiji bolj zastonjske narave -spanje mislim. Je ful enih študentskih prostorov in tega. skvoti po domače
lp