Potovanja.Over.Net

Popotniški nasveti

Praktični nasveti za popotnike, da se potovanje ne bo sprevrglo v nočno moro. Kaj je pametno vedeti preden odrinemo novim dogodivščinam naproti?

Mobilne hišice

Default avatar

Že dopust niška

Pozdravljeni, letos si bomo lahko privoščili fajn dopust. Zato me zanima, kje na netu naj iščem mobilne hišice. Vsekakor mi je pomembna cena.
Lahko kaj predlagate iz izkušenj?
Default avatar

v Ankaran

V Ankaranu so stacionirane mobilne hišice, v katerih je obilo udobja, dobrega počutja, lepega okolja, predvsem pa je vse, kar potrebuješ na dosegu roke.
Default avatar

Juzna Dalmacija

Že dopust niška je napisal/a:
Pozdravljeni, letos si bomo lahko privoščili fajn dopust. Zato me zanima, kje na netu naj iščem mobilne hišice. Vsekakor mi je pomembna cena.
Lahko kaj predlagate iz izkušenj?
Poglej malo J Dalmacijo, se najde kaj bolj ugodno.
Default avatar

0regfs

Za ceno, ki ne bo totalno nerazumna, greš lahko v mobilne hišice samo v predsezoni ali posezoni. Tržijo jih, kot da so zlate.
Default avatar

točno tako

0regfs je napisal/a:
Za ceno, ki ne bo totalno nerazumna, greš lahko v mobilne hišice samo v predsezoni ali posezoni. Tržijo jih, kot da so zlate.
So dražje od hotelov in seveda brez zajtrka. V Poreču je cena mobilne hiške 1400 eur za 7 dni. Halo? Za ta denar greš z letalom v J Italijo, najameš apartma in hodiš vsak dan jest v restavracije dobro hrano.
Default avatar

MsOlivija

točno tako je napisal/a:
0regfs je napisal/a:
So dražje od hotelov in seveda brez zajtrka. V Poreču je cena mobilne hiške 1400 eur za 7 dni. Halo? Za ta denar greš z letalom v J Italijo, najameš apartma in hodiš vsak dan jest v restavracije dobro hrano.
Uf, to pa je znesek! A so te hišice zdaj že ob obali - tako v prvi vrsti? Pred leti, ko sem občasno kampirala po Istri je bila taka postavitev, da so bile te hišice kar precej oddaljene od morja, nekje celo na hribu.
Default avatar

uršula

Tiste, ki so v prvi vrsti ob morju so prvič zelo redke, drugič pa so že rezervirane za več let naprej. Večinoma so hiške precej od morja, pri recepciji kampa, na hribu, ali pa nekje sredi kampa natlačene ena za drugo, da ne vidiš ničesar, kaj šele morje. V Sloveniji so samo slabi kontejnerji, na Hrvaškem je malo lepše, cene so pa skoraj iste. V sezoni so nekatere lepe hiške tudi čez 2.000 € za 7 dni. Jaz sem že obupala nad njimi, grem raje za pol manj v udoben apartma ob morju, ne pa nekje na hribu. Malo si poglej tukaj, da dobiš občutek:

[url]https://mobilnehišice.si/najnizje-cene/[/url]
Default avatar

to je jeba

točno tako je napisal/a:
0regfs je napisal/a:
Čaki mal. Kako pa do tja pridet?
Meni osebno se ne da vozit taužent km.--- prideš tja, noben te ne razume.
Šlukneš en pir preveč, zavriskaš- kak se boš zmenil s karabinjerotom, da nisi 'alahov'??

Ziher je ziher -tudi jaz navijam za našo obalo. Kot je rekla prva Čveka - ANKARAN!
Eno urco vožnje (če glih DARSovci kaj ne flikajo) , namočiš tačke. potapljanje pod klifi, sprehodi po Hrvatinih.... sanjeeeeee!! Varnost.

Ga ni dnarja, da grem kam drugam!
Default avatar

dfipos

to je jeba je napisal/a:
točno tako je napisal/a:

Šlukneš en pir preveč, zavriskaš- kak se boš zmenil s karabinjerotom, da nisi 'alahov'??

Ziher je ziher -tudi jaz navijam za našo obalo. Kot je rekla prva Čveka - ANKARAN!
Eno urco vožnje (če glih DARSovci kaj ne flikajo) , namočiš tačke. potapljanje pod klifi, sprehodi po Hrvatinih.... sanjeeeeee!! Varnost.

Z tovrstne dileme je bog iznašel letala in možgane za učenje jezikov.
Default avatar

Bog MONa TM

MsOlivija je napisal/a:
točno tako je napisal/a:

Uf, to pa je znesek! A so te hišice zdaj že ob obali - tako v prvi vrsti? Pred leti, ko sem občasno kampirala po Istri je bila taka postavitev, da so bile te hišice kar precej oddaljene od morja, nekje celo na hribu.
že nekaj let je trend, da v kampih postavijo te kočure na top lokacije.
Pavšaliste so skoraj pregnali☺
je pa cena za 6 ljudi - kar pa ni več tak znesek na osebo
Default avatar

he he he

Bog MONa TM je napisal/a:
MsOlivija je napisal/a:

Ene tri, štiri pa šlepaš. :-)))) Še profitiraš.
Default avatar

v bistvu

dfipos je napisal/a:
to je jeba je napisal/a:

Yes, thank you!
Samo pol te ne pride 1700 hiška...…. vštej še prevoz do letališča, parkirnina (ali težiš frendu, ali taksi... pa frčoplan, pa smo na 2500 €!

Za ta dnar si pa
- marsikdo ne more privoščit
- tudi jaz ne bi dala toliko v enem kosu
. grem rajši k nam na morje (vsak vikend) za 3 dni v terme in en teden smučarije
Default avatar

2000 evrov

uršula je napisal/a:
Tiste, ki so v prvi vrsti ob morju so prvič zelo redke, drugič pa so že rezervirane za več let naprej. Večinoma so hiške precej od morja, pri recepciji kampa, na hribu, ali pa nekje sredi kampa natlačene ena za drugo, da ne vidiš ničesar, kaj šele morje. V Sloveniji so samo slabi kontejnerji, na Hrvaškem je malo lepše, cene so pa skoraj iste. V sezoni so nekatere lepe hiške tudi čez 2.000 € za 7 dni. Jaz sem že obupala nad njimi, grem raje za pol manj v udoben apartma ob morju, ne pa nekje na hribu. Malo si poglej tukaj, da dobiš občutek:

Za tak denar imam postavljeno prikolico v kampu za pet mesecev.Pa nam tudi nič ne manjka.Imamo vse udobje.
Default avatar

dfipos

v bistvu je napisal/a:
dfipos je napisal/a:

Yes, thank you!
Samo pol te ne pride 1700 hiška...…. vštej še prevoz do letališča, parkirnina (ali težiš frendu, ali taksi... pa frčoplan, pa smo na 2500 €!

Za ta dnar si pa
- marsikdo ne more privoščit
- tudi jaz ne bi dala toliko v enem kosu
. grem rajši k nam na morje (vsak vikend) za 3 dni v terme in en teden smučarije
Govora je o apartmaju v Italiji. Italijanski leti so zelo poceni, samo do Trsta ali Benetk je treba priti. Prevoz in parking pa te prideta mogoče dan mobilne hiške na višku sezone. Cene so do 200 evrov na dan, pa ne vem, če ne že čez. Pa izračunaj, do kod se pripelješ za ta denar.
Povratna letalska karta te pride pol dneva mobilne hiške - če sta dva, en dan. Pa verjetno se dobi v akciji tudi za manj. Pet dni mobilne hiške lahko tako skuriš še za apartma in hrano.
Kaj bi ti raje, nikogar ne zanima, govorimo o smiselnosti plačevanja takih cen za en BZ kamp na Hrvaškem 7. vrsto od morja. Pa tudi na Hrvaško se je treba še pripeljat in plačat ubibože drago cestnino. Da o trajektih ne govorimo.
Default avatar

prikola je zakon

2000 evrov je napisal/a:
uršula je napisal/a:

Za tak denar imam postavljeno prikolico v kampu za pet mesecev.Pa nam tudi nič ne manjka.Imamo vse udobje.
Jaz se strinjam s tabo.
In najbolj mi je pomembno, da delam kar hočem.
Zajtrk ob enajstih ali pa ga ni. Kosilo? Kakšno kosilo?? Sladoled, plavanje, lubenica..... ob petih popoldan žar..... pol pa žur.
Nobene finoče čez dan, kšna odbojka..... spoznaš domačine, se ušunjaš na kšno barko...ni da ni.
Če me kaj zamori, me en red. Pa zakaj jest, če nism lačna? Pa oblečt se, pa pridi iz vode, gremo večerjat. Dons je polenta pa golažžžžž….. muka!
Default avatar

Butl TM

prikola je zakon je napisal/a:
2000 evrov je napisal/a:

Jaz se strinjam s tabo.
Zajtrk ob enajstih ali pa ga ni. Kosilo? Kakšno kosilo?? Sladoled, plavanje, lubenica..... ob petih popoldan žar..... pol pa žur.
Nobene finoče čez dan, kšna odbojka..... spoznaš domačine, se ušunjaš na kšno barko...ni da ni.
Če me kaj zamori, me en red. Pa zakaj jest, če nism lačna? Pa oblečt se, pa pridi iz vode, gremo večerjat. Dons je polenta pa golažžžžž….. muka!
a zato, da se greste cgane še plačate ☺
Učite se pri mami Elki ☺
Default avatar

prikola je zakon

Butl TM je napisal/a:

Jaz se strinjam s tabo.
Učite se pri mami Elki ☺
Hahahahahaha, jaaa, oni dobijo še plačano. :-)))
Default avatar

2000 evrov

Butl TM je napisal/a:

Jaz se strinjam s tabo.
Učite se pri mami Elki ☺

Ti že veš, ko nič ne veš.Si že sploh kdaj kampiral ali hodiš v apartmaje z zlatimi pipami?
Default avatar

Butl TM

2000 evrov je napisal/a:
Butl TM je napisal/a:

Učite se pri mami Elki ☺

Ti že veš, ko nič ne veš.Si že sploh kdaj kampiral ali hodiš v apartmaje z zlatimi pipami?
ti se ven mečeš s ciganjenjem ☺
Default avatar

MsOlivija

Bog MONa TM je napisal/a:
MsOlivija je napisal/a:

Ko sem nehala kampirat so začeli s premikanjem pavšalistov iz prve cone in so imeli prvo cono rezervirano za avtodome in tiste, ki so kampirali od 1 do 3 tednov.
Hišice so bile "bogu iza nogu i još malo dalje" tako da ni variante, da dam toliko denarja za to, da moram z avtom do obale;) Je vseeno če sem doma:):):)

Je poceni če imaš 6 oseb, ki samostojno plačajo in ne gre iz budgeta iste družine;)