Potovanja.Over.Net

Popotniški nasveti

Praktični nasveti za popotnike, da se potovanje ne bo sprevrglo v nočno moro. Kaj je pametno vedeti preden odrinemo novim dogodivščinam naproti?

Kam decembra v tople kraje?

Default avatar

Popotnika

Kam decembra mi priporočate v tople kraje? Kje je takrat poletje? Za srebrno poroko bi z možem šla decembra nekam na toplo,vsakršen namig dobrodošel!
Default avatar

Cockpit

Borneo, Filipini, Malezija (vmes skok v Singapur, tako imenovani azijski Dubai), Vietnam, Kambodza, Laos, ce ste bolj pustolovske narave, ce ste pa bolj tako na easy (biti na plazi in iti vcasih na kak izlet) pa Tajska, Srilanka, Maldivi, Sejseli, Mauritius. :) Priropocljiva sta tudi Dominikanska republika in Kuba.
Default avatar

tudi popotnica

popotnica odvisno kaj ti je všeč in kako preživiš svoje počitnice, si aktivna, greš na oddih se spočiti ali si pripravljena na dogodivščine pa seveda koliko si lahko privoščiš.
Meni osebno so bili Maldivi ena od boljših destinacij. Ljudje so prijazni, te spoštujejo in ustrežejo. Tam se lahko spočiješ, imaš aktivnosti kot so potapljanje in podobno, pa še vedno lahko potuješ po otokih in vidiš marsikaj. Pa še zelo poceni je (razen mogoče letalske karte). Zelo priljubljena destinacija je Bali, vendar tam se vse vrti okoli turizma zato moraš biti zelo previden kje vse te lahko ''nategnejo''. Je pa ogromno stvari za videt. Druga svet je zahod, zelo drago zaradi vpliva Amerike..
Default avatar

El gato

Ste malo spregledali! Avtorica sprasuje kam bi sla za srebrno poroko. Zgoraj nasteto je vse bolj za zivahne, mlade popotnike. Kanarski otoki so krasni!
Default avatar

vrnitev odpisanih

El gato je napisal/a:
Ste malo spregledali! Avtorica sprasuje kam bi sla za srebrno poroko. Zgoraj nasteto je vse bolj za zivahne, mlade popotnike. Kanarski otoki so krasni!
aha, okoli petdeset smo že odpisani :-) ti povem, da sicer na šanku več ne bi plesala, ne bi mi pa bil problem žurat na tleh. verjetno bolj, kot oni deset let poročeni, s otroškimi žlaufci, kanglcami in lopatkami
Default avatar

MonaCoin

vse kar je nekoliko južneje od nas je decembra toplo :-)
jaz bi izbrala jv azijo, lahko pa se odločita za karibe, ali južno ameriko ... svet je velik.
Default avatar

Moikil

Meni je bil mauritius top.
Default avatar

Kuba zakon

El gato je napisal/a:
No, avtorica morda niti 50 let nima.
Mi2 bova imela srebrno poroko naslednje leto. Stara bova 48 in 47 let.
Sama na potovanje še ne bova šla, ker nama ni otroke za puščat same, bo pa verjetno za 30. obletnico drugače.

Mi smo bili 2 leti nazaj čez nobo leto na Kubi.
Suuuper.
Priporočam.