Recepti.Over.Net

Prehrana in kulinarika

Odgovarjajo: Vesna Feelgood, svetovalka za prehrano

cvrtnik Actifry Tefal- izkušnje?

Default avatar

[email protected]@

Evo, iz prve roke. Včeraj sem pekla mlad krompirček, s kožico vred, ne pretanko narezan (med pomfrijem in pečenim). Dodala sem žličko kokosove maščobe? In rezultat? Fenomenalen. Zelo pozitivno smo presenečeni. Kupili smo v Gracu v Avstriji za 120 e. Če ti ni predaleč se splača. Lahko ti pošljem kontakt.Skratka: ZELO PRIPOROČAM.
Default avatar

df2

Sem bila že na tem, da ga kupim, pa me je zmotil čas priprave oz. cvrtja.
Default avatar

mali slonček

Imam. Ne morem ga prehvalit, da ne govorim o dobrem občutku, ko otroku ponudim pečen krompirček pa ob tem vem, da ga nisem 20 minut v olju namakala. pa še dober je. krompir nima okusa po olju ampak po krompirju.
LP, mali slonček.

Default avatar

rizibizi

Jasna, a lahko prosim napišeš, kje v Gradcu ste ga kupili.
Hvala!
Default avatar

krompirček1

...ga ima mama in ga ne more prehvalit...krompirček,meso,karkoli je čudovito (beri popolnoma nič mastno)...edino malce več časa si je potrebno vzeti pri peki kot v običajni fritezi,toda to odtehta dejstvo,da je hrana potem boljša in predvsem bolj zdrava..
Default avatar

uluru

Rizibizi, lahko. Samo zdaj je mož odsoten. Sporočim jutri. Pusti mejl.
Default avatar

lijaka

Mene moti teflon. Baje ni zdrav. Nekoč je ena na tem forumu napisala, da če imaš papagaja, ne smeš peči na teflonu. Če ptiču škodi, potem tudi nam ne koristi. Od takrat imam kar odpor do teflona.
Default avatar

Ninocka

Tudi jaz bi prosila za kontakt kjer lahko v Grazu kupim tole za 12 EUR.....
Email:[email protected]
Default avatar

mici...

Jaz sem ga dobila včeraj za rojstni dan. Danes smo ga sprobali in smo bili navdušeni.

Zanima pa me, če je katera posksila že kakšo drugo hrano pripraviti v njem in kako se je obneslo.

Juhu

Kje v Grazu se ga dobi? Lahko napišete?
Default avatar

LeINA

Glede zdravega ancina,ko tako pecete.jaz na taksen ancin pecem v pecici tudi dam samo zlicko olja.Tako,da ni nujno,da imate to in jeste "zdrav" ocvrt pomfri.Za meso pa uporabljam vrecke.Cisto nic olja,meso lepo spusti sok,zapecem na kncu,da ima skorjico.
Imajo jih na vsaki polici, kjer so folije, peki papir in podobno..... Meso začiniš, daš v pečico na pekač, spečeš. To je vse. Ker je meso v vrečki, se ne izsušuje, ga ni potrebno polivati,......
Default avatar

ljubica pernat

Halo Jasna a mi lahko prosim odgovoriš kje točno v katerem nakupovalnem centru
se, da dobiti Actifry cvrtnik za 120,00 EUR.
Default avatar

romanca582

sem že kupila tale cvrtnik. Ta mesec je imel Interspar 20 % popust na gospodinjske aparate + 5 eur so odšteli za nakup nad 40 eur, tako da sem dala za cvrtnik 146 eur :O)
Default avatar

mislimnooo

kaj hudiča sploh rabite cvrtnik-to je itak zelo škodljiva hrana, pol pa jamrate tam po čakalnicah zdravstvenih domov, da ste predebeli, da imate holesterol, da se vam žile mašijo,vas izdaja srce, vas zaradi debelosti bolijo skjlepi, ker morajo nositi vso to maščobo........
mislm no, mi grejo na živce ljudje, ki niti malo ne pomislijo za par let naprej-slecte se, pa se poglejte v ogledalo in se zamislite, noooo
Default avatar

karolina

Me prav nič ne prime tvoje zgražanje. Kot se nekdo odloči da bo vege, je enim še vedno dobro ocvrto. Ja, res nam je dobro in zaradi tega nimam slabe vesti. Kar je dobro je dobro pa amen.
Jemo pa raznovrstno hrano in enkrat na teden tudi čudoviti ponfri iz cvrtnika.
Srečno in brez holesterola želim tudi tebi.
Default avatar

mislmnooo

saj ni problema, samo ne potem šimfat našega zdravstva, pa politike zdravstva, kako je vsako leto manj pravic!!
Je tudi vsako leto več takih, ki žrejo mastno hrano iz cvrtnika, sam tok!
Pejte pol na svoje stroške žile pucat, pa srce, pa hujšat, pa....
Default avatar

Comprendere

mislmnooo je napisal/a:
Poanta tega cvrtnika je da NE uporabljaš OLJA. oz. eno žlico ?

Moderatorji

Vesna Feelgood , svetovalka za prehrano
Vesna Feelgood