Recepti.Over.Net

Prehrana in kulinarika

Odgovarjajo: Vesna Feelgood, svetovalka za prehrano

kje kupiti indijske začimbe?

Default avatar

naett

V trgovini jih ne najdem. Je kakšna specializirana? Po možnosti v Lj.?
Na svetu si, da gledaš sonce,
na svetu si, da greš za soncem.
Na svetu si, da si sam sonce
in da s sveta odganjaš-sence.
(T. Pavček)
Default avatar

mirandas

Za začimbe ne vem, sem pa v Tušu kupila kozarčke indijskih omak, imajo več vrst, a meni niso preveč dobre.

Miranda
Default avatar

naett

Tudi meni hvala lepa za tak strup - imam raje svoje domače (to velja za vse omake, samo preberi, kaj je v takšnih omakah)! Ne svetujem nikomur, da redno uziva vnaprej pripravljene omake!
Na svetu si, da gledaš sonce,
na svetu si, da greš za soncem.
Na svetu si, da si sam sonce
in da s sveta odganjaš-sence.
(T. Pavček)
Default avatar

LoniM

Obrni se na Krišna center na Žibretovi v Šiški, ti bodo z veseljem pomagali.
Default avatar

ElaS

Nekaj se menda dobi tudi na tržnici in pa v nekaterih privat trgovinah z zdravo prehrano. Zelo velika izbira pa menda ni nikjer. Nekaj hodijo tudi čez mejo nakupovat.

Tiste omake iz Tuša so pa tokrat za spremembo bile neumetne. Tudi v sestavinah ni konzervansov in ojačevalcev okusov, zato morda nekoliko drugačen okus. pri nas doma smo imeli večkrat tisto nepekočo, ki vsebuje tudi kokosovo mleko, začimbe, ... Vendar smo jo dodajali raznim zelenjavnim omakam samo eno žličko za okus, ne pa da smo prelivali z njo riž ali testenine.

Lp, Ela s
Default avatar

mama na kubik

V reklami od Hoferja sem videla ponudbo o azijskih začimbah. preveri in sporoči.

mama
Default avatar

Preeti

Kogar zanima, kje dobiti sveže naravne domače (v Indiji pripravljene) indijske začimbe, naj piše na: [email protected]

Moderatorji

Vesna Feelgood , svetovalka za prehrano
Vesna Feelgood