Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Dober odvetnik za družinsko pravo v MB

Dober odvetnik za družinsko pravo v MB

Lahko kdo priporoči dobrega odvetnika za družinsko pravo v MB-ju? Kakšne izkušnje? Potrebna bo tožba v zvezi s preživnino in stiki.

Mislim, da gor prihaja Simona Marko, ne vem če je že odprla pisarno, a je dobra, drugače pa pridite do Celja k Nuši Maček in to je to.

Pridobite si še kakšno priporočilo, 😉

Moj bivši je imel enega tipa iz odvetniške pisarne Brence & Greifoner. Tip je bil ubijalski, resno.
Sicer sem ga zmlela, da je na koncu začel že z žaljivimi izjavami (v stilu “tudi jaz bi po gostilnah hodil, če bi imel tako ženo”), ampak sem ga premagala samo zato, ker sem jaz dobro poznala bivšega in njegovo situacijo, on pa ne. Itak, je bivši mislil, da če mu pol ne pove, bo boljše, pa se tip ni mogel pripravit.

Drugače pa, jaz bi ga vzela, ker je agresiven, išče luknje, s tem, da bi mu jasno in pošteno predstavila celotno situacijo. Potem pa naj on predstavi na sodišču kar misli, da je najugodneje.

Dober odvetnik se ne spušča na nizek nivo.Sorry,samo “ubijalski” odvetniki niso nujno dobra rešitev.sploh kar se stikov tiče,zna biti da bo kakšen izvedenec. Pri preživnini pa so potrebna dejstva,za to ni nujen odvetnik.
Moj je bil dober,ni bil ubijalski kot njegov,zato je zgubil,če se temu sploh lahko tako reče.

Za družinske zadeve je res bolje, da odvetnik ne gre na nož in je sposoben predstaviti dejstva mirno in dostojanstveno in ohraniti nivo. Se gotovo več doseže.
Pri kazenski zadevi pa se rabi en kilerski, ki doseže kar je potrebno. Tam s prijaznostjo in kulturo nič ne dosežeš.
Moje mnenje in izkušnje.

Jaz stvari rešujem brez odvetnikov, če se le da. Sem imela enega na začetku, pri ločitvi, pa praktično ni ust odprl. Grrr.. sem imela občutek, da je prišel dolgcajt preganjat.
Od bivšega se mi je pa res dopadel. Ajde, tisti nivo na koncu je bil res mimo, Ampak po mojem je šel tako daleč samo zato, ker je bil že toliko zafrustriran, ker ni imel argumentov za zagovor Bivši se mu je dobesedno zlagal in skrival dejstva pred njim. Itak, da tako ga ni mogel dobro zagovarjat.

Sicer pa po mojem se moraš z odvetnikom ujet na osebni ravni, morata razmišljat podobno. Če ti je nekdo na prvem razgovoru antipatičen, ga ne vzameš. Zaupaj malo tudi intuiciji. Moje mnenje.

Jaz imam že skoz istega. Za kazenskega bi želela/bi bilo verjetno bolje, da bi imela drugega. Ko sem prišla prvi dan k njemu, mu pokazala tožbo za ločitev bivšega moža mi je dejal: Gospa, vaš mož je p…….

Bivši ima sedaj drugega. Prvi ga je ožel do gat in mu naredil hude probleme, ki jih sedanji komaj rešuje. Tako, da je dobil, kar si je zaslužil. Brez denarja, v globokih težavah, kar je želel zame. Karma ali kaj? 🙂

Men se zdijo “ubijalski” najbolj lahko sesuljivi.ker je treba imet predvsem argumente in ne koliko laži in prevar nekdo vloži v ta kejs – gre se za družinske primere..

Moj ex je pred leti imel tisto famozno Marjetko Nosan pa je bila na robu živčnega zloma, ko me je zasliševala, ker si je z vsakim vprašanjem zasadila nož v hrbet..kot ena zgoraj piše: ex jo je tako naplahtal,da ni imela nobenga kejsa.

Zdravo,

mene je zastopala pred delovnim sodiščem v Mariboru res dobra odvetnica Nina Šibila. Sem ji obljubil, da če doseže to kar želim, jo bom ob vsaki priliki priporočal. Mislim, da še vedno ima isto mobitel številko 031 434 153. Pisarno ima v centru mesta.

Jaz pa lahko samo močno odsvetujem Nušo Maček. Ne vem od kod taka fama o njej kot dobri odvetnici … Jaz lahko rečem samo da kar nekaj naklada v tri dni v primer pa se sploh ne poglobi saj na obravnavah govori kontra kot pa je poprej zapisala v vlogah na sodišče … Kar zavija z očmi in vzdihuje kot da bi bila res zadrogirana kot piše njej zet ki piše o propadli zadrogirani celski odvetnici …

Živjo,

Men je dobr uredila preživnino in delitev premoženja odvetnica Nina Šibila. Je bila zelo strokovna. Hvala

New Report

Close