Forum: Enostarševske družine

Biti starš v enostarševski družini pomeni biti odgovoren za vse - vzgojo, gospodinjstvo, finance. Na tem forumu boste našli odgovore na vprašanja, ki vas težijo in o katerih si ne upate govoriti.

STIKI PO DOGOVORU

Odgovori Nova tema
Default avatar histerija na kubik 20 Jul 2016 04:18

Prikaži citatandrrzej je napisal/a:
Lp ne paše v to temo.. ampak če ker moderator bere. Vceramj. Včeraj sem objavil novo temo ki je še ni gor.. ... Na družinskih zadevah..?? Lp
Mislim, da je tisti forum zamrl, ne deluje več, vsekakor pa na njem ne odgovarja več moderatorka.
Poskusi tule - odpri svojo temo. Tukaj ni treba čakati, da moderator odobri temo in odgovore.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar JOŽE OBLAK 22 Jul 2016 16:38

Rad bi spoznal take ljudi ki so resnični .
Vcasih imam pred seboj ljudi ki se lažejo ter me delajo trapastega .

Default avatar daci 20 Feb 2017 11:34

lep pozdrav,
imam eno vprasanje.
imam punčko staro 3 leta in pol od kar sem je rodila z nama ni živel partner ker je delal v tujini.
med nama so se odnosi cisto ohladili zato sva se oba odlocila da se sporazumno ločiva. locila sva se 4.5.2016. stiki otroka z očetom potekajo sporazumno po predhodnem dogovoru z materjo, in sicer 6 dni v mesecu (ker je bivsi partner tako hotel). kadar so počitnice pa 1 teden oz. po sprotnem dogovoru med nama.
dogovorila sva se vsak drug vikend se pravi pobere jo v petek zjutraj in jo v nedeljo pripelje ampak vedno zamuja dolocila sva uro ob 18.00 ki se je nikakor ne more drzati in pripelje ob 20.30. sedaj zahteva da ko pride nazaj v slo da jo vzame 6 dni skupaj in da jo odjavim iz vrtca tega pa ne zelim. ne zelim zato ker sem 2 krat mu je ze tako dala in potem imam probleme v vrtcu zato rabim 14 dni da jo sestavim nazaj. zato me zanima ce imava sodno napisano da stiki potekajo po predhodnem dogovoru z mano ali je moznost da lahko dosezem da jo ima samo cez vikende brez da bi imela kakih problemov?
hvala in lep dan se naprej

Na vrh