Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja samska mami išče družbo

samska mami išče družbo

Hei hei !

Sem 25-letna mamica 8 mesečne hčerke, ki si želi spoznati nekoga za druženje, preživljanje skupnega časa, izlete ipd.
Lahko si mamica z enako izkušnjo, ali pa očka s podobno izkušnjo, lahko pa si tudi brez otrok če se vidiš v takem odnosu.

Lep pozdrav !

od kod pa si?

Ljubljana…pa ti Katarina?

nova
Uredništvo priporoča

uf, ene 200 km vzhodneje. 🙂 ljutomer. ampak prav je, da napišeš od kod si, da se pofočkajo tisti zainteresirani, ki so blizu tebe doma. lahko pa prideš tudi k meni na obisk, seveda.

Se že pogovarjaš v normalnem jeziku ali še vedno s pomanjševalnicami?
Obvladaš teme zahtevnejše od plenic in otroške hrane?

To je vprašanje zame, če prou razumem ?

ja, to je vprašanje zate, ker sta moji hčeri že polnoletni. 🙂

Živjo,

maš kaksen email….?

Tko se ležje zmenimo….

oooooi piši mi
[email protected]

hey hey Mamica :)Si za kako kavico=:=?povabim . Lahko se spoznamo. Piši na zs :)hvala in lep dan:)

mamice ako vam odgovara bosanac tu sam u ljubljani mozes dame pozoves na 040 220 838

Pozdravljena.. Sem očka samohranilec z podobnimi izkušnjami … v kolikor želiš pogovor ali pa druženje se lahko kontaktirava .. Lp

Piši mogoče se pa midva ujameva??l.p Blaž [email protected]

Samska mami. Sem 49 letni ločen oče 10 letnega sina, katerega redno obiskujem. Živim pa sam v svoji hiši. Tudi jaz bi potreboval družbo, prav rad bi se kdaj dobil s kakšno mamico, tega mi prav manjka. Zlasti preživljanje vikendov skupaj. Brez ostalih “pričakovanj”.

Ljubljana

Lahko mi pišeš na [email protected] (email je pravi 🙂 )

no tudi jaz v postopku ločitve in iščem osebe obeh spolov, za kavo, klepet, druženje… sem iz okolice Lj. Moj mail [email protected]

Tudi meni bi prav prisla druzba samske mamice ali oceta za klepet, kavico…. Sem 33-letna mamica s 5 let starim sinom, iz okolice celja.

Moj mail: [email protected]

Tudi jaz se nebi branil družbe kake mamice ali očeta za kako kavica ali sprehod, tudi sam sem samohranilec iz mb. Lahko me kontaktiraš [email protected]

Sem oče38let samohranilec dveh otrok iščem mamico z podobnimi iskušnjami ki je pripravljena samostojno živeti znami in si ustvariti topel dom bodi sredne postave iskrena in zaposlena potem se mi javi [email protected]

Ojla. Jast sm iz kp. Pa lehko prides na kak soncni vikend mam svoje stanovanje

Se pridružujem v debati…sem zaninteresirana za druženje.
Sem iz Lj. in imam otroka starega 5 let.

New Report

Close