Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja iščem samskega moškega ali očka

iščem samskega moškega ali očka

Sem 22letna mamica triletniku in živimo skupaj z mojimi starši. Želim si poznanstva in prijateljstva z moškim ali moškim z otrokom. Pri mojih je zelo lepo in veselo, tako, da za varstvo ni problema. Želim si družbe:-)))

HEHHEHEHHE polna energije jaaa

Sj ql, samo kje pa je oče tvojega otroka?
Tuki se pojavi prvo vprašanje.

Drugo, kaj si mislila prijateljevanje?
Sex, ali kaj več?

Za ostalo pa dej vsaj kak kontakt in napiši iz kje si…

nova
Uredništvo priporoča

lp,zanimiva,oglasi se mogoče se najde kaka skupna ideja..

[email protected] bo pravi, piiiši 😉

Pa seveda srečno, zdravo, ljubezni polno 2013!!!

Hey, Dejan in Atko, me pa res zanima, kaj bosta vidva počela z 22letnico. Oba sta še enkrat starejša od nje. Res je, da je mamica, ampak pri teh letih ona rabi kaj drugega kot pa očeta.
Pa lepo se imejta.

Saj Dejan je v svoji temi napisal, da je vedno za pomoč otrokom …

No potem pa še nisem tako falila bistva….Pa saj nočem biti nesramna, ampak vidva raje iščita v kategoriji 35-40 že zaradi medgeneracijskih razlik….

[sup][sub][/sub][/sup]haji tise pravi oglaso?tu maš številko pa me pokliči za termin?041994598.česi resna.
lep pozdrav tebi in druzinooo neznam več kaji neji spunim nimam skuštfo stim če zeliš sporoči mu tom damom ko rabi me?pliz

Malapolna energije, za prijateljstvo mi piši na mail: fib ejk @ gmail.com(brez presledkov)

Ej mala polna energije, ti pojdi raje ven, se bo že našel kdo, ker tule na enostarševskem boš dobila same stare ateje, to ni zate.

žiujo je morda kaka samska mamica ali punca stara okrog 20 -24 let iščem resno zvezo piši mi 🙂 piši mi na meil [email protected] star sem 21 🙂 hodim u sližbo redno zaposlen in tao da sem priskrbljen 🙂

Toliko o tem kaj bi bivše rade… Ko si pa bivši dobi ta novo, je pa z njim in z njo vse narobe:)

🙂 🙂 …zanimiv forum….se bom še malo nasmejal

pozdravljena če si resna za skupno življenje mi piši sporočilo na,,,,[email protected]

Od avtorice sem starejša in imam isto starega otroka….bi mi bolj ustrezala družba približno isto starega samskega očka.

Menipa :…. v kolikor si želiš pogovora ,kontakt ali druženje mi lahko pišeš… Sem samski očka star 37 let in z mladoletnim sinom . Pa led dan še naprej

S kje pa si očka1?

To, da imaš pri 37 mladoletnega sina je bolje kot da bi imel že polnoletnega 😉

Sem iz Ljubljane …. bo pa otrok kar kmalu polnoleten 🙂 ….

V vsakem primeru bi bilo pa fajn, če bi eden od vaju nehal mencat in bi pustil kak naslov, ker sta neregistrirana in si ne moreta pisati na ZS.

New Report

Close