Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja sodna izvedenka Marija Breznikar

sodna izvedenka Marija Breznikar

Prosim pomagajte mi s svojimi izkušnjami, ki ste jih imeli s sodno izvedenko Marijo Breznikar s Kotelj. Kako pri njej poteka ” obravnava” in kako koristno informacijo prosim. Določilo jo je sodišče v postopku ugotavljanja primernosti starševstva.
Kar sem našla na netu , obliva me groza.
Za vse vaše izkušnje hvala!

poznam osebno in je zelo človeška. tudi sama je mamica dvem hčerkam in ima posluh. tako, da res mislim,da bo vse ok

Bodi to kar si, odgovori na vprašanja, iskreno po pravici, prav tkao na teste..se nimaš česa bat.

nova
Uredništvo priporoča

Sem hodila k njej, na razgovore, zelo prijetna zdravnica, človeška, topla,……nič se ne boj samo ostani mirna in vse se bo dobro končalo. Držim pesti.

ta sodna izvedenka je marija breznikar smo imeli izkusnje z njo prekriva otrokovo pravico kaj ji otrok pove zalosno resnica je samo otrok vse ostalo je ostalo prekrito takim osebam je treba vzet samo licenco ker niso spozobni nic jemlejo samo denar od drzave pol ti pa sodijo k nimajo pojma za otroka tozalostno da slovenija podpira psiholoske stroke

New Report

Close