Forum: Enostarševske družine

Biti starš v enostarševski družini pomeni biti odgovoren za vse - vzgojo, gospodinjstvo, finance. Na tem forumu boste našli odgovore na vprašanja, ki vas težijo in o katerih si ne upate govoriti.

sodna izvedenka Marija Breznikar

Odgovori Nova tema
Default avatar prestrašena mami 20 Avg 2010 18:14

Prosim pomagajte mi s svojimi izkušnjami, ki ste jih imeli s sodno izvedenko Marijo Breznikar s Kotelj. Kako pri njej poteka " obravnava" in kako koristno informacijo prosim. Določilo jo je sodišče v postopku ugotavljanja primernosti starševstva.
Kar sem našla na netu , obliva me groza.
Za vse vaše izkušnje hvala!

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar naj te ne skrbi 22 Avg 2010 12:22

poznam osebno in je zelo človeška. tudi sama je mamica dvem hčerkam in ima posluh. tako, da res mislim,da bo vse ok

Default avatar Ostani kar si 23 Avg 2010 10:40

Bodi to kar si, odgovori na vprašanja, iskreno po pravici, prav tkao na teste..se nimaš česa bat.

Default avatar aniA 24 Avg 2010 22:24

Sem hodila k njej, na razgovore, zelo prijetna zdravnica, človeška, topla,......nič se ne boj samo ostani mirna in vse se bo dobro končalo. Držim pesti.

Default avatar llllpo 12 Sep 2017 13:24

ta sodna izvedenka je marija breznikar smo imeli izkusnje z njo prekriva otrokovo pravico kaj ji otrok pove zalosno resnica je samo otrok vse ostalo je ostalo prekrito takim osebam je treba vzet samo licenco ker niso spozobni nic jemlejo samo denar od drzave pol ti pa sodijo k nimajo pojma za otroka tozalostno da slovenija podpira psiholoske stroke

Stran 1 od 1
Na vrh