Najdi forum

bivši ima novo punco

Vedela sem, da se bo to enkrat zgodilo in sem se na to pripravila, pa me je vseeno potrlo.

Potrlo? Zakaj pa? Ima svoje življenje, prav tako kot ti.

bivši je z razlogom BIVŠI!! To si reci vedno ko te bo prijelo…

nova
Uredništvo priporoča

vem, da ima svoje življenje, vendar sva bila skupaj 5 let in imava skupaj otroka in tudi vem, da prej ko se bom s tem spijaznila boljše bo.

Ej pupa……..midva z BIVŠIM sva bila skupaj 18 let in dva otroka. Sva imela veliko več let skupnega lajfa………Življenje pa gre dalje. On po svoje, jaz po svoje in konec.
Ti verjamem, da ti je težko, ko vidiš, veš, da ima novo punco, toda tako pač je. Tudi ti boš našla drugega, zato pa glavo gor in uživaj novo poglavje v tvojem življenju!
Srečno!


Saj te prime, pa te mine………….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Po mojem bi mene to tudi zvilo, če bi izvedela da ima biser drugo, pa ne zaradi same sebe, ampak krivice, da si takšni igralci in luzerji lahko sploh najdejo nove žrtve. In v sebi bi bila tudi happy, ker bi si rekla: eto stara, nisi edina ki si padla na finte ;))).

Tako da, je boleče sigurno, sama se kar pripravljam na to dejstvo – sicer me sploh ne zanima potanko, ker bo slej kot prej prišlo do tega če že ni, ampak po drugi strani pa zadoščenje na končen mir in na njegovo novo sranje, ker itak da se mu bo zgodba ponavljala…..

Dvigni glavo kolko se da in ne bodi žalostna, kot so ti že rekli: če bi te bil vreden bi ne bil tvoj bivši!

Bodi vesela, da je srečen, to bo koristilo tudi otroku. Huje bi bilo, če bi ga začel s kolegi okrog srat. Sicer si pa še ti poišči koga, ki ti bo lepšal čas.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

On je preteklost in naj živi svoje življenje. Živi za otroka in posveti se sebi. Tudi ti boš spoznala nekoga, ko boš najmanj pričakovala.

Ja ravno preteklost ni in ne bo, ker če nič drugega se vidiva med predajo otroka. Drugače ga pa nočem nazaj več in sem vesela, da je našel drugo. Jaz še pa zato nisem pripravljena.

zakaj pa je to hujše?.. ker biser se je odločil za to pot, kolege in pijančevanja ter radodajk, ko sem ga ob stotičem prosjačenju še dokončno od.pi.ka.la .. tako da je ena velika zmes potešitve njegovih tlačenih želja ;))

A sem zdaj lahko bolj zagrenjena ali kaj, ker še nima nove? Je možno.. me zanima tvoj odg.

moja izkušnja:

z ex sva narazen 12 let. v prvih letih sem tu in tam kdaj pomislila, da bi šla nazaj k njemu. on ni imel nobene resne, jaz nikogar, potem pa … sem jaz dobila resnega, on tudi … pa sva potem spet ostala vsak zase, zdaj pa mi je prd kratkim rekel, da je končno našel pravo zase. če bi mi to rekel pred 10 leti mi mogoče ne bi bilo čisto vseeno oz. bi me morda malo zabolelo, zdaj pa mi je popolnoma vseeno. najini hčeri sta že skoraj polnoletni, kmalu bova čisto prekinila stike, že zdaj se nič ne slišiva, tko da … ga zame kot ni. ko pa sta bili hčeri mlajši in sva se midva velkokrat videla, pa … je bil en ta občutek, da sva na nek poseben način še vedno nekako … skupaj. kot stašra, recimo. imava nekaj skupnega. ne kot ljubimca ali kaj podobnega. ampak z leti se je tudi to čisto ohladlo, ta občutek, da je del nas treh.

… pa me je vseeno potrlo…

pa ne, da si vsi vsa ta cajt lagala, da ti “dol visi” za tvojga bivšega? Si se delala močno? A VIDIŠ KAJ DELA PODZAVEST????

nov nick, se mi zdi, da nisi razumela…..
Mislim, da je bolje, da ima fant novo punco in neko običajno “umirjeno” življenje kot pa pijančevanje itd.. Tako se lahko tudi bolj posveti otrokom, no to sem mislil, če te pa še kaj zanima pa vprašaj.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Nikjer nisem napisala, da ne sme imeti novo punco oz. da mu je ne privoščim, tudi si ga ne želim nazaj. Kar se pa mene tiče, prosti čas raje posvečam hčerki, kot pa da bi si iskala novega moškega. Bo že prišel čas za to.

Kar se pa tiče otroka, prvo sploh ni želel podpisati očetovska, potem je izpodbijal očetovstvo in smo šli delati dnk test. Ne drži se dogovora s sodišče, sedaj se ga bo pa še manj. Za piko na i, pa še uveljavlja olajšavo za otroka pri dohodnini. Skratka super oče.

Ja in me je prizadela novica, da ima drugo punco.

Zakaj pa ni verjel, da je on oče?

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...

Ampak verjetno ne tako zelo, kot te je dogajanje prej in spodbijanje očetovstva, predvidevam.

Bodi vesela, da si se ga rešila, sicer bi životarila ob njem do konca življenja. Ne misli, da se takšni tipi kdaj spremenijo. Čez nekaj let ti bo ta ista “ta nova” verjetno povedala zgodbo, zelo podobno tvoji.

Moj bivši je večkrat rekel, da mlajši sin ni njegov. Zakaj? Ker je hotel mene prizadet. In me seveda je. Nedolgo nazaj mi je to ponovno ponovil. Tokrat me ni prizadel. Mirno sem mu samo rekla, naj plača DNK-test, pa bo zadeva jasna, če mu ni. Meni je.
Kaj naj si mislim o takšni izjavi? Nič več….
Tako kot o marsikateri njegovi izjavi……enostavno se ne splača .

Le čemu povzdigujejo Nostradamusa, take objave ga popolnoma zasenčijo…

Samoa30,
mislim, da jaz vem, kako se počutiš. Midva z bivšim možem sva narazen že 6 let, on je imel vmes 2-3 zelo resne zveze, nove nepremičnine, nove otroke,… mene pa ob vsaki novi naslednji ženski butne v želodec in me boli teden, dva, tri. Pa ne, ker bi hotla deda nemarnega še kdaj nazaj, bog se usmili, saj sem imela od 16 skupnih let vsaj pol takih, da sem nihala med divjim besom in mučno depresijo. Še vedno se ne znava ničesar pomenit, še bolj koleričen je, kot je bil in z leti nič modrejši, kaka nostalgija me pol že ne daje po njem, saj, odkar sem samska, sem se imenitno postavila na noge, razen malo večje finančne negotovosti mi je 200% bolje. Kaj torej me boksne v želodec vsakič znova? To je vprašanje, s katerim se trenutno ukvarjam, ker ima ravno – tanovo :))… Pa se sprašujem, kot vsakič: a se bojim, da bo ona “boljša” od mene, da ga bo povsem in v celoti “zadovoljila” in bo to potem znak, da sem bila jaz narobe, pomanjkljiva in neustrezna? Al pa mogoče bi sam hotla medaljo za najbolj potrpežljivo žensko na svetu, pa zdaj kaže, da mi jo bo tanova speljala? Da bosta imela boljši seks kot midva? Da se bo spremenu na boljše, pa bo tega blagoslova deležna ena druga dama, ne pa jaz, ki sem z njim naredila prvo gnezdo in rodila dva otroka, ki ju zdaj vzgajam sama, in ga podpirala, ko je končeval študij pa magisterij pa specializacijo, pa smo bli revni pa nismo mogli na počitnice… Jaz se res ne razumem, zato si ne morem pomagat in tudi tebi, Samoa30, ne znam pomagat. Pa če kdo ve, kako se reče takemu pritlehnemu čustvu, ki me buta v želodec, bi bla res hvaležna…

New Report

Close