Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja bi katera šla na dopust z menoj?:)

bi katera šla na dopust z menoj?:)

Pozdravljene,

sem mamica 12 letni hčeri in bi rada preživela dopust v družbi s kako mamico, ki ima problem kam bi šla…
Moje prijateljice so vezane in mi je malo tako, da bi bila privesek…
in mogoče se kakšna najde, ki bi skupaj odšle na dopust z otroci?

Drugače sem čisto povprečna ženska, malo pod 40 🙂 in pravijo, da ne napačna za družbo….

Imam dopust konec julija in začetek avgusta.
Sem iz okolice Ljubljane…

Imam tudi šotor za 6 oseb, tako, da bi šle lahko tudi z šotorom?? :))
Kamorkoli skratka..

lp

Kampiranje je prava zadeva… za preživljanje dopusta.

Potrebno je pa malo več miganja… ampak z dobro voljo se da…

Škoda, da v napačnem terminu. Jaz bi z veseljem s kom šla samo imam prvi del dopusta konec junija.

jaz pa se dopustov z neznanci ne bi šla niti pod razno. Sploh, če so še otroci zraven.
Na dopustu se hočem spočit, ne pa prilagajati nekomu xy in njegovim muham, oziroma se sekirat zaradi svojih muh. Ker muhe pa imamo vsi.

Ne gledat s stališča tvojih muh. Pa da se je treba komu prilagajat.
Če si ti naprorna, ni cel svet okoli tebe naporen, se ti ne zdi.

Za aine***
Dej me kontaktiri.

Mi pa v sredini julija … in gremo kampirat ;)))

Komaj čakamo …

in kaj ma to veze s Tacy in njeno temo, da išče družbo za na morje?

ničesar, razen neprijavljenega in butastega nika 🙂

Tacy če boš za lokacijo izbrala Istro mi javi. Mogoče bomo pa kje blizu pa se dobimo na kakšnem soku 🙂

in kaj ma to veze s Tacy in njeno temo, da išče družbo za na morje?[/quote]

približno toliko veze ima, kot 95% odgovorov v vseh ostalih temah. Sploh takih od določene forumašice, nad katero je bilo že dosti pritoževanja, kako vsako temo spremeni v javkanje o njenih problemih.

No, anketa:
Koliko vas pa je že šlo s kakšnim tujcem na dopust?

:-))))))))))))))))))))))))

reci:)
[email protected]

in kaj ma to veze s Tacy in njeno temo, da išče družbo za na morje?[/quote]

približno toliko veze ima, kot 95% odgovorov v vseh ostalih temah. Sploh takih od določene forumašice, nad katero je bilo že dosti pritoževanja, kako vsako temo spremeni v javkanje o njenih problemih.

No, anketa:
Koliko vas pa je že šlo s kakšnim tujcem na dopust?[/quote]

predlagam, da odpreš svojo temo in podaš v njej to zelo zanimivo anketo

No, anketa:
Koliko vas pa je že šlo s kakšnim tujcem na dopust?[/quote]

Jaz, dvakrat..obakrat je bilo svetovno, ampak ne z očeti, ampk z drugimi mamicami, ki jih prej nisem poznala. Z njimi si en teden ali dva, ne rabiš si jih domov peljati:))))))
Otroci imajo družbo, mamice pa zvečer kak sproščen pogovor pri pijački.
Men je bilo super!

Čisto brezveze prepir.
Komur družba ne paše gre sam. Tisti, ki nimamo predsodkov pa mogoče družbo najdemo. Vsak po svoje.

Meni to tudi ne predstavlja problema. Greš. Če je fajn mogoče še kdaj ponoviš. Če ti ni fajn še vedno lahko to lepo poveš in si na dopustu sam kot bi bil sam, če ne bi vsaj poiskusil.

Če se znamo pogovarjat, povedat kaj želimo in česa ne med odraslimi ne bi smelo biti težav.

Se strinjam s tem. PIKA!

Evo, jaz tudi ne bi imela nič proti, če bi prišla v isti hotel ali mesto kakšna družba za naju2.
Ali pa več njih:))
Grem pa na Lošinj zadnja dva tedna julija.

lp

sem Ivan In isčem MAMICO SAMOHRANILKO ZA DOPUST.PIŠEM TISTI MAMICI KI IMA 12 LETNEGA OTROKA . POKLIČI ME NA 041 357 768

New Report

Close