Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Odvetnik/ca premoženje

Odvetnik/ca premoženje

Kateri je dober odvetnik/ca, tak, ki se res zavzame. Potrebujem pa odvetnika/co za premoženjske zadeve, delitev solastnine. Sprašujem za območje Ljubljane. Hvala.

Poglej malo na spletno stran Čeferina. Jaz sem imela odvetnico iz njihove pisrne in je bila dobra.

Pravijo, da je Tjaša Andree Prosenc najboljša.

nova
Uredništvo priporoča

nevaM!!!!

Kako pa so kaj stroški pri Čeferinu???Jaz imam tudi eno zadevo–glede nezgode.

lp

Tjaša Andre Prosenc je sodelovala v dveh razvezah, ki jih poznam… obe kolegici sta bili zelo razočarani nad njo. Tudi ona ni več tisto, kar je nekoč bila, ukvarja se samo še z gospodarstvom. V ločitvenih postopkih je pa zelo neangažirana. V Čeferinovi pisarni delajo po odvetniških tarifah, mislim, da ni tako drago, vsaj kakor sem slišala še od ene kolegice. Imajo pa zelo dobro odvetniško ekipo. LP

Copatka, glede nezgode in odškodnin sta dobra Jernejčič in Krapenc s Tržaške na Dolgem mostu v LJ.

Odvetnik/ca, kaj pa mediacija?

Pri nas mediacija ne pride prav, ker se nasprotna stran sploh noče dogovarjati, ne pristane na nobeno obliko pogovora. Toži me za višino deleža (se ne strinja), kljub notarskemu zapisu in s tem pridobiva čas. Sama živim v najemu, on pa lepo v solastnem stanovanju. Zato potrebujem res dobrega odvetnika/co, ki se resnično zavzame za primer.

Pojdi na Čeferinovo stran. Kontaktiraj Petro Regvat. Z njo imam izkušnje. Najde prave besede v pravem času. Res obvlada. Plačilo je pa po taksi, tako da ni drugje nič ceneje. Pa če ti iztrži več, boš vse nadoknadila.

NevaM, pogledala sem na njihovo spletno stran; Petra Regvat ima uradne ure v torek in četrtek, ali je takrat možno kar priti ali se je bolje najaviti. Pa mi lahko pomagaš še, kje v Grosupljem je njihova pisarna? Najlepša hvala.

piši na zs

NevaM, sem ti pisala na zs. Hvala.

Prosenčeva je maščevalno nastrojena do nasprotnih strank – tak pristop pa ni najboljši v sporih.
Čeferini so pač slavni (in morda tudi malo dražji), zato pa ni nujno, da tudi uspešnejši 🙂
Toldi na Komenskega v Ljubljani – korekten, dobro posreduje na sodišču in govori, ko je najbolj potrebno, cena primerna, uradne ure v sredo popoldne.

tole ga. Prosenc sem klicala, pa je bila tako nastrojena po telefonu, da sem se raje obrnila na Čeferine in bila prijazno postrežena tako po telefonu kot tudi v pisarni. Tarife imajo pa skoraj povsod iste.

Tarifo imajo itak določeno in je objavljena v Uradnem listu. Mislim da je ena točka 0,45€

glede Čeferina:

Nedavno nazaj sem bila pri njih,glede nezgode na delavnem mestu:
-za dvajset minut,kar sem povedala,so mi računali 60e.
-če želim nadaljno ,da me zastopa moram sama izpisati vse,oni mi seveda popravijo kar je potrebno.Nakazati 500-600e,nato lahko prevzame mojo zadevo.
-pravnega nasveta pa dejansko nisem dobila.

Odšla sem z povešenim nosom:(((((((

Ločevalka imaš sama izkušnje,kar si zgoraj navedla.
lp

Ja, ampak je šlo za odškodnino v prometni nezgodi. Pa tudi vnaprej povesta, kaj okvirno lahko pričakuješ. Ne vem pa, kako je, če gre za nezgodo pri delu. Pa boljše, da ne poveš, da si že kje bila, ker menda odvetniki neradi vzamejo stranko od drugod.

ODŠKODNINSKA? Odvetniška pisarna Verstovšek Boštjan Ljubljanska 5a Celja
ali Marjana Verstovšek v Ljubljani zdraven železniške.

P.S. Po tem so zasloveli in še slovijo. Tudi cena je normalna.

TJAŠA ANDRE PROSENC JE NAJSLABŠA.

z ČEFERINI TUDI JAZ NISEM BILA NITI NAJMANJ ZADOVOLJNA,.
ŠLO SE JE PA ZA ODŠKODNINO,PO PROMETNI NESREČI,KI JO JE POVZROČIL,TUJEC,
BIL ON KRIV,.
ZELO SEM BILA RAZOČARANA.
TAKO HITRO MI JE GOVORILA,BLA,BLA, BLA.
ZA ZLOM PRSNICE,IN ŠE OTIŠANA REBRA,ID,…SEM DOBILA,SKORAJ NIČ.
ODV,PISARNA MI JE ODG.DA VEČ PAČ NE BOM DOBILA.
VSE SO ZAJEBAL,KER ME KO SEM K NJEJ V PISARNO PRIŠLA,NI NITI 30 MIN.IMELA ČASA POSLUŠAT.ZA 20 MIN,POSVETA SEM DALA50.OOO,SIT ALI 200EVR.
SEM MISLILA DA SI BO DRUGIČ VEČ ČASA VZELA PA NIČ.
SRAMOTA,PA TE ČEFERINI SAM DNAR VIDJO.

Prosim za ime dobre odvetnika/co, ki obravnava premoženje po ločitvi.
Hvala, lp, Iva

New Report

Close