Najdi forum

a pogrešate sex

Mene pa zanima, če pogrešate sex? Eno leto mineva odkar sem imela
krajšo zvezo, skratka to pomeni, da je tudi eno leto mino odkar sem
nazadnje spala z moškim. In me precej matra…želim si sexa, pa tudi
nežnosti, pa tistega občutka, da si te nekdo želi. Nisem človek
za avanture, tudi s poročenimi nočem imeti opravka (ki se non stop
ponujajo)…Hčerka gre za vikend na morje…in tako fino bi bilo
biti z nekom…Ves čas imam v glavi, da če bom še kdaj s kom bo to resna
zveza…ampak teh tapravih in resnih ni ravno v izobilju :)…in če
bom ves čas čakala tapravga…a to pomeni, da bom ves ta čas brez sexa?
In potem si mislim, če bi mogoče malce spustila kriterije in si kdaj
privoščila kako avanturo s kakim “neprimernim” moškim? A bi blo to zelo
narobe? No to je moje že očitno čisto poletno razmišljanje!

tvoje razmišljanje je čisto realno in normalno. boš bez sekaa do konca življenja zato, ker se ti ponujajo sami neprimerni” moški (karkoli naj že to pomeni, ne samo poročeni moški).

avantura … super zadeva, pazi le na srce. lahko imaš tudi “redne avanture” z enim in istim, lahko imaš posebnega (seks) prijatelja, lahko greš v venera shop, lahko …

ja, seks je zabavna ,zdrava in sproščujoča zadeva. kako si pa zdržala eno leto brez? vidiš te umetnosti pa jaz ne poznam. 🙂

Pozdravljene
A je kje katera ki se je naveličala veze in bi rada malo spremembe? Ponujam diskretno avanturo, brez obveznosti, sem prijeten po značaju in za pogovor.
LP, Matjaž
telefon: 031 402 608

nova
Uredništvo priporoča

Hej, Matjaž, a je taka nuja?
No, ja pravijo, da poskusit ni greh. Morda pa se kakšna odloči za skok.
Naj ti bo srečno!

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Ha ha… Ampak ti si sama seb čist zadost;),ona bi pa v dvoje…..

Zanimiva tema – se je le ena opogumila.
Imam večkrat občutek, da ženske tu čist kamot živite brez sexa.

Moj odgovor na tvoje vprašanje:
Ja, jaz bi ga zelo pogrešala (sex namreč), če ne bi (po)skrbela zase.

Pa še to moni34, vse omejitve in neke kvazi družbene norme kamot preskočiš. Ti ne bodo dale nobenega zadovoljstva, varnosti, optimizma, strasti, radosti, niti užitka, kaj šele sreče.
Zato pusti to balast, morala se naj brusi v drugih vodah, ti se pa prepusti življenju…
Le tako boš tudi ŽIVELA!
To ne pomeni zgrabit prvega ali poročenega; to pomeni iti s tokom, se imeti rada in si dovoliti.

Sem bila leto in pol “na suhem” :))..kljub temu, da sem bila še vedno poročena. In ja, po določenem času sem res pogrešala sex, poljube……in….ohhh…….tako sem si želela dotikov in strasti in ljubezni. In “hvala bogu”, da mi je prinesel v življenje čudovitega moškega in partnerja, ki mi zna z vso ljubeznijo vračat to, kar tudi sama dajem.
Konc koncev smo vsi samo ljudje in tisti, ki bo rekel, da sexa ne pogreša….laže sam sebi. Saj sprva, ko imaš polno glavo problemov in žalosti, je res sex zadnja stvar na svetu, toda kasneje, ko si malce urediš stvari………o ja…potem pa……. :)))

[maxi] čez moralo pa vseeno ni treba udarjat no. Je pač tko, sto ljudi sto čudi, če komu laufa življenje z visoko moralo svaka čast, a ne. Tistmu k laufa pa z malo nižjimi moralnimi normami pa tud cool. Jz sm zdej skor dve leti brez, ker mi avanture ne dišijo (več). Oz. bom rajš tko rekla, sem že tolk stara, pa tolk sm dala že skoz, da se rajš vzdržim kot pa grem z enim, ki mi zaradi bilo kakšnega razloga ne more, ne zna, noče nuditi tistega kar hočem, že rajš sama zase poskrbim pol, so domišljija in spomini tako dobri, da mi je tud sami s sabo čist cool.;)

Sem se še enkrat prebrala, ma ni blo nič nemoralnega o morali.;-)

Veš kaj; fajn, da se imaš cool.
Tudi meni je fajn.
Kje je tu mesto morale, je pa meni res banalno.

Sem ga začela pogrešati. Pa ga bom očitno še nekaj časa. Vsaj tistega s pravimi čustvi, ne samo potrebo.

Ojla bejbe.
Jest sem pa tok potrebna, morala gor al pa dol, ha ha(le zakaj sem potrebna, če mi je vseen za moralo)..
Tole mate pa malo za nasmejat:
MISEL DNEVA ENE KURE
sem kokoš.Za mano teče petelin da bi me naskočil.Če se ustavim bodo vsi rekli da sem kurba, če tečem še naprej bom ostala brez sexa.
Najbolš bo da se spotaknem.

Pa brez zamere na besedah, pa da bi vse čim prej našle kar iščemo.

Ni dobro za moralo, je pa dobro za dušo in telo 🙂

Medtem ko iščete pravega, uživajte z nepravimi.

Ojla bejbe.
Jest sem pa tok potrebna, morala gor al pa dol, ha ha(le zakaj sem potrebna, če mi je vseen za moralo)..
Tole mate pa malo za nasmejat:
MISEL DNEVA ENE KURE
sem kokoš.Za mano teče petelin da bi me naskočil.Če se ustavim bodo vsi rekli da sem kurba, če tečem še naprej bom ostala brez sexa.
Najbolš bo da se spotaknem.

Pa brez zamere na besedah, pa da bi vse čim prej našle kar iščemo.[/q

hahahaha………dobra je tale.

heheh ful ste face…

jst sem ze kar neki casa na suhem:)….pa sej te prime,pa te pol tudi mine…nisem tip avanturista,ker se moje srce prehitro zaljubi,tovrstnih custev pa ne zelim niti nocem nadzirat….

sej ce znas poskrbet zase ni panike:)))

No, jaz sem zelo pogrešala seks in mislim, da je bilo tudi precej več kot eno leto pomanjkanja:) Takrat ni bilo foruma, še interneta ne:) Pa mi je bilo zato toliko težje, vse sem tiščala v sebi, zdelo se mi je, da ni nikogar, ki bi me razumel…pa kaj, vsaj zdaj vidim, da so bila vsa moja občutenja in razmišljanja “normalna”. Takrat sem pogrešala seks, ampak takega, pravega, s človekom, ki bi ga imela rada, on pa mene,…no, ker takega dolgo ni bilo na spregled, bi karkoli, samo da bi bilo..pa saj so se ponujali razni sodelavci, pa sosedje, ki bi kaj po hiši porihtali, se ve, kaj so pričakovali za plačilo:)) Meni pa ni bilo do tega, da bi se zapletala s takimi, ki bi se potem med sabo hvalili, kdo me je vse…
Kje potem najti nekoga samo za seks? Saj če bi šla kam ven, bi se hitro kdo prilepil, pa spet nisem bila dovolj pogumna..pa tudi zavedala sem se, da bi bila po takem seksu itak samo razočarana, ali pa bi se na moškega preveč navezala. Kaj čem, se mi zdi, da smo ženske, kar se tega tiče, komplicirane. In tako sem pač trpela.

Zdaj sem našla nekoga in mi je lepo. In sem hvaležna za vsak dan posebej in za vsak seks posebej:)

jaz sem bila zdaj pet let v vezi, v kateri je bilo seksa na pretek. in sem si potem, ko sva šla na razen, rekla “JE, zdej pa gasa v nekaj novega.”
no, ni bilo čisto tko. sem bila kar nekaj mesecev sama, ker mi sploh nihče ni “potegnil” mentalno. ker je bil seks z bivšim super, si sploh nisem mogla predstavljati, da bi to lahko počela s kom drugim, zato se občasno z bivšim še slišiva in vidiva in čutiva. (to ni oče mojih hčera, z njim pa sem šla narazen zaradi čisto drugih stvari kot je varanje ali pomanjkanje ljubezni. še vedno se imava rada, samo skupaj ne moreva živet – da vam malo razjasnim stvari).

mi je pa prav bedno zdaj, ker mi, priznam, seksa manjka, ampak vsi ti moški, ki hodijo mimo mene, me sploh ne zanimajo. ne čutim energije, ni tiste iskrice. da bi pa kar tako, samo zaradi penisa … ah, za to sem pa že malo mentalno prestara. seks pač ni smao penetracija.

Tudi meni manjka. Saj se znam sama pocrkljat, pobožat,…ampak to ni isto, kot če te božajo druge, močne, tople moške roke.
Sem pa taka, da mislim, da brez čustev nebi šlo.
Po drugi strani pa se spet bojim vezat. Mislim, da je še zelo prezgodaj.
Avantura/e? Kaj pa vem, za enkrat še nisem pripravljena. Če pa se zgodi, da spoznam simpatičnega dedca, pa ne vem kaj bo. Morda tudi popustim. Bomo videli.
zdaj že govorim: kar bo, pa bo.

**************************************************************** Tja, kamor je vredno iti, ne vodi nobena bližnjica.

Mineva skoraj 4 leta odkar sem nazadnje seksala in mi nič ne manjka. Nekako sem se navadi in niti želje več nimam po seksu.
Sem čudna? Morda, ampak trenutno tako čutim.

Ja,ja to tud pride-navadiš se biti brez,ja, nekateri te pol mal čudn gledajo, ko to rečeš, ampak kaj čem, če je pa res.

New Report

Close