Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Zmagovalci ločitev smo vedno odvetniki. Ker smo levi, vi pa ste ovce!

Zmagovalci ločitev smo vedno odvetniki. Ker smo levi, vi pa ste ovce!

Takole delamo odvetniki ob ločitvah.
Imaš dve stranki, če sta obe pametni, za nas ni posla.
Če pa je ena neumna in jezna in se hoče maščevati, potem si manemo roke.
Ponavadi je to ženska, a tudi če je moški je rezultat enak.
Če sta obe stranki pametni ju poskušamo skregati, povemo nahujši možni scenarij njemu in njej.
In jih poskusimo prepričati, da je napad najboljša obramba.
Vloži čimveč tožb, če ne jih bo ona, pokaži mu, da si dober/trd pogajalec in podobno.

Tako napišemo čimveč tožb in čimveč pripravljalnih vlog, v katere vključimo vse možne stvari, ki nimajo nobene zveze s primerom.
Imajo pa skupno to, da napišemo po 20 strani dolge pripravljalne vloge polne nepomembnih stvari in zato izstavimo dolžini primeren račun.

Vedno računamo več kot je odvetniška tarifa, tudi po 3 ali 5 kratno ceno!
Ker lahko, stranke so v stiski in plačajo.
Točno to! Iskoriščamo to, da so stranke v stiski in jih zato lahko pritisnemo še mi.
Počutijo se ogrožene, potrebujejo vsaj nekoga na njihovi strani, zato nam plačajo. Vašo stisko s prikritim nasmehom iskoristimo.

Vsi vi, ki se ločujete ste strašno neumni. In moški in ženske, ste kot neumne krave, ki jih odvetniki z lahkoto molezemo.

Na koncu imamo denar mi, vas pa večinoma uničimo.
Saj nam zakon omogoča, da se tožite po 10 ali 15 let oziroma dokler otroci ne dopolnijo 26 let!
Zakaj nam zakon to omogoča?
Ker smo ga sestavili mi – odvetniki, z namenom, da vas lahko lupimo.
Ker ste neumni! Vsi ste neumni, najbolj neumni pa ste privatniki / podjetniki, ki mislite, da ste pojedli vso pamet sveta, ker ste na kup spravili nekaj miljončkov.
Te vam s pomočjo vaših dragih žena z lahkoto poberemo. Ker smo bolj pametni kot vi!
To, da so vaše ovce od žena neumne pa tako vedo vsi. Marsikatera tudi rada da, ker misli, da nas bo tako imela pod kontrolo, tako, kot je imela vas!
Hahaha, če mi je všeč jo uporabim in odvržem.
Uničimo vam tudi otroke, saj se obrnejo proti vam. Taki otroci odrastejo v ljudi, ki jih bodo lahko ožemali naši otroci, ki bodo tudi odvetniki.
Ožemali jih bodo še toliko lažje, ker bodo še bolj zmešani kot vi.
Nič ne vpliva na kasnejšo uspešnost otroka bolj, kot ločitev. Samomori, shizofrenija… vse posledica čimbolj groznih ločitev.
Kar navadite se, to je tako kot v naravi. Preživijo najboljši.
In najboljši smo mi – odvetniki. Mi smo levi med ljudmi! Vi pa ste le ovce, namenjene za našo hrano in ostale potrebe!
Zakaj lahko to zapišem? Zato, ker ta zapis ne bo spremenil popolnoma nič.

Še vedno vas bomo lupili, vi pa boste obupavali. Na sestanku se bomo z vami lepo pogovarjali in vam “pomagali,” ko pa boste odšli
bomo odprli šampanjec, ki ste ga plačali vi – ovce.

Nič nam ne morete, ker ste neumne ovce!
Ničesar nimam raje kot to, da sem odvetnik!!!

Pijavke hijene ne levi!

Pošteno napisano, danes je malik.😂

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________
nova
Uredništvo priporoča

Hvala ti, odvetnik, za tale zapis.
Direktno in pronicljivo.

Jaz bi dala tole za obvezno branje vsem podivjanim ločencem in podivjanim
ločenkam.

Levi ne kradejo, hijene pač.

Moralni kompas povsem skrenjen!
Ovce ti ne bi dal za čuvat, dobesedno, kaj šele, da se vmešavaš v družine.

New Report

Close