Najdi forum

Imam 8 letno hcerko….imam tudi minimalno placo in dsjem na mesec 150 evrov za njo in pa tudi sam ji kaj pupim za oblect in za obut.Bivsa od mene zahteva da ji dajem pol za raznorazne hobije in treninge za katere se sploh z mano ni posvetovala…….se pravi ona jo vpise nekam in jaz bi moral dat pol.Ok sej dajam samo ona me dobesedno izsiljihe in da sem jaz to dolzen.Govorim o izvensolskih dejavnostih.Ima ta pravico?

Ne, nima.
Dejstvo je, da veliko žensk po ločitvi omejuje stike otrok z očetom in obenem poskuša preko otrok od očeta izsiliti čim več denarja. Očeta tudi črni, češ, da, če bi jih imel dovolj rad bi jim plačal vse kar jim pride na pamet.
Od otrok tudi zahtevajo, da lažejo, z namenom povišati preživnino in zmanjšati stike z očetom po sodni poti.
Otroke uporablja kot orožje za izsiljevanje, kar je podlo in predvsem slabo za otroke.
Tako delovanje ni v skladu z najboljšim dobrim otrok. Piši na CSD center za socialno delo, na šolo otrok in na Ministrstvo za delo družino in socialne zadeve.
Ob kršitvi 190 člena kazenskega zakonika (odvzem mladoletne osebe) v primeru ko mati otroka ne pripravi na stik, ki je določen s sodno poravnavo OBVEZNO prijavi odvzem mladoletne osebe na policijo in sicer vsakič, ko se zgodi.
Določen del bivših je nasilnih in te je potrebno ustaviti, ustavite jih tako, da dosledno prijavljate omejevanje stikov in vložite COVL – izvršbo, če mati omejuje stike.
Po pričevanjih policistov, ki pridejo dnevno v stik s takimi kriminalkami, ki uničujejo svoje otroke se stvar nikoli ne izboljša sama od sebe, se samo poslabša.

New Report

Close