Najdi forum

Sin je homoseksualec

Lepo pozdravljeni že dlje časa sem sumila a nisem hotela vrjeti zdaj pa sm prepričana da je moj sin homoseksualec, zanima me kako naj mu pristopim, da se bo počutil varnega in ne napadenega

Lp, Monika

Enostavno ne pristopi. Ti bo sam povedal ko bo pripravljen. Preden bo to storil ti bo, če je inteligenten, postavil nekaj nepovezanih vprašanj s katerimi bo od tebe poskusil izbezati tvoje mnenje o homoseksualnosti, če ga ni že in se boji izdati zato ker je v nepovezanih pogovorih zasledil nekaj negativnih opazk na to tem.

In ne, sam nimam istospolnih nagnjenj, niti nimam nekogar v družini ki jih ima, zato tega ne jemlji kot strokovno mnenje, temveč samo kot varen in logičen način kako se zadeve lotiti. Samo dokler ti nebo priznal ne predvidevaj ničesar.

dvomim da bi bilo narobe če a seznaniš s svojo ugotovitvijo in m ob tem tudi poveš da ga podpiraš in imaš rada kakršen je
sam mogoče še dolgo ne bo pripravljen na priznanje in napetost med vama bo rastla
seveda pa odvisno koliko je fant star in kako si lahko tako prepričana
za enega soseda bi šla stavit glavo da je gej… ne bi mogel biti bolj filmsko tipičen, urejen, treniral je ples vse kretnje, besede… prav osladno no (nimam predsotkov da me ne bo kdo zbombandiral z obtožbami), kar naenkrat ta fant pripelje punco??? super sem vesela zanj ampak ko sem slišala sploh nisem mogla vrjet
tako da kar pogumno -gej ali ne je tvoj sin in tudi zaupanje in iskrenost sta zelo pomembna dela v družinskem odnosu

nova
Uredništvo priporoča

Si mogoče mati samohranilka?

New Report

Close