Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja usklajevanje poklicnih in družinskih obveznosti enostarševskih družin

usklajevanje poklicnih in družinskih obveznosti enostarševskih družin

Pozdravljeni.

Moje ime je Karmen Novak in sem študentka 5. letnika psihologije. S kolegicama smo se odločile, da bomo pri predmetu Organizacijska psihologija raziskovale problematiko enostarševskih družin glede zaposlovanja.
Kot glavni problem smo si zastavile usklajevanje družinskih obveznosti in starševskih odgovornosti s poklicnimi obveznostmi. V ta namen bi morale izvesti 9 do 12 intervjujev s starši, ki živijo sami z otrokom (ali z več otroki), mlajšim od 16 let ali 19 let, če se le-ta redno izobražuje.

Ker si želimo čimbolj reprezentativen vzorec smo se odločile, da se obrnemo na vas. Zanima nas, če bi bili pripravljeni sodelovati v intervjuju, ki bi trajal od 30 do 60 minut.
Sodelovanje bi bilo popolnoma anonimno, pomagali pa bi nam pri ozaveščanju širše javnosti o problematiki enostarševskih družin glede zaposlovanja.

V primeru, da ste pripravljeni sodelovati, me prosim kontaktirajte na mail [email protected]

Karmen Novak

New Report

Close