Najdi forum

Prvo leto po razhodu

Kako ste prezivele prvo leto po locitvi/razhodu? S cim ste si “osmislile” (ne najdem boljse besede) dan?
Razsla se sicer nisva na mojo zeljo, a je minilo dovolj casa, da je najhuje mimo. Sedaj bi rada spremenila to rutino, v katero sem padla – sluzba, stanovanje. Rada bi nasla neko dejavnost, ki jo lahko pocnem z majhnim otrokom in ni predraga. Kjer je mozno spoznati nove ljudi.
Kaksen dober nasvet?

Morda MinyCity v BTC-ju?

Saj si šla na bolje, živiš pravljico po lastni želji, otrok je še srečnejši kot ti in ne vidim razloga za jamranje.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................
nova
Uredništvo priporoča

Preverjam, ali se samo meni na ekranu pri uvodnem vprašanju med drugim izpiše: Razsla se sicer nisva na mojo zeljo, …

Avtorica, najdi si nekaj, kar lahko počneš sama! Tudi če si mama, si še vedno tudi svoja oseba. Kaj si počela prej, preden si imela otroka? Mogoče je čas, da spet obudiš stare hobije. Prireditev za starše majhnih otrok je pa kolikor hočeš, ste komercialno zanimiva kategorija.

poišči si družbo. Samskih mamic je veliko, le malo okrog sebe je treba pogledat. spoznaš jih lahko v parkih z igrali (kamor so pripeljale otroke, krasen je kamniku keršmančev park)), v vrtcu, na dejavnostih za otroke – malo pobrskaj, če je pri vas kaj brezplačnega, pa kar pogumno naokoli.

Če greš ven, se možnosti za spoznat koga zelo povečajo!!!

Poglej malo v lokalno knjiznico, kolikor mi je znano tam pogosto prirejajo kaksne delavnice, urice, itd., ki so brezplacne ali pa ne prav drage.
Na Ljudskih univerzah bi se kaj naslo
Mogoce plavanje?
Dolgi sprehodi, v hribe, kolesarjenje, rolanje,…

New Report

Close