Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Kajenje modra110 se javlja

modra110 se javlja

Takole enkrat sem že pisala sem in danes je 250 dni (6 september 2014 je bila zadnja cigareta)odkar sem brez cigarete in finančno stanje je mnogo boljše na ta račun sem celo šla na potovanje.

Kilogrami niso šli nič pretirano gor ampak psihično počutje je enako kot bi še vedno kadila oz je še slabše še vedno sem živčna kot bi imela nikotinsko krizo, še vedno imam nihanja razpoloženja še vedno imam zjutraj hripav glas še vedno se mi zdi ,da je nikotin v mojem telesu v grlu imam en tak cmok in ga ne spravim ven.Res ne vem ali je to ok,da se mi dogaja to po več kot pol leta po prenehanju kajenja.Hvala za odgovor

Spoštovana!

Najprej čestitke, da vztrajate. Žal se pri določenih, ki se odvajajo, abstinenčne težave lahko precej časa “vlečejo”. Torej, ni to, kar doživljate nič neobičajnega. Ob živčnosti predlagam predvsem telesno aktivnost, zamotite se lahko tudi z drugimi aktivnostmi (nikakor pa ne z hrano). Glede cmoka v grlu lahko poskusite z grgranjem žajbljevega čaja, lahko pa si pomagate za umirjanje živčnosti tudi z rastlinskimi pripravki (Persen, hmeljev čaj). Prepričan sem, da boste premagali tudi te težave in zdržali. Držite se in jaz držim pesti za vas.

Prav lep pozdrav in lep dan želim dr. Tomaž Čakš , dr. med.

Žal moram povedati ,da sem danes 25.5 naredila 2 dima seveda sem takoj vrgla stran cigarete ampak imam občutek da sem se razočarala sebe in ostale sram me je povedati pa čeprav sta samo 2 dima

nova
Uredništvo priporoča

Ne obremenjujte se!

Niste razočarali sebe in tudi kogarkoli drugega ne. Takšni spodrsljaji se dogajajo, se pa iz njih naučite, kje so pasti, v katere lahko padete in se jim drugič lahko izognete. Vi kar pogumno naprej vztrajajte. Prepričan sem, da boste zmogli, kljub spodrsljajem. Držim pesti!

Prav lep pozdrav in lep dan želim dr. Tomaž Čakš , dr. med.

New Report

Close